آموزش مقدماتی کار با زبان HTML و ایجاد پروژه WEB

توضیحات محصول
آموزش مقدماتی کار با زبان HTML و ایجاد پروژه WEBReviewed by فرشاد مراحم on May 4Rating: 5.0آموزش مقدماتی کار با زبان HTML و ایجاد پروژه WEBهدف از فراهم نمودن این فایل آموزش تصویری مقدمات کار با زبان طراحی HTML و نحوه ایجاد یک پروژه تحت WEB می باشد که سعی شده تمامی نکات و مطالب اولیه مربوط به HTML توضیح داده شود.

آموزش مقدماتی کار با زبان HTML و ایجاد پروژه WEB

هدف از فراهم نمودن این فایل آموزش تصویری مقدمات کار با زبان طراحی HTML و نحوه ایجاد یک پروژه تحت WEB می باشد که سعی شده تمامی نکات و مطالب اولیه مربوط به HTML توضیح داده شود.

آموزش مقدماتی کار با زبان HTML و ایجاد پروژه WEB

آموزش مقدماتی کار با زبان HTML و ایجاد پروژه WEB

 

زبان HTML چیست ؟

عبارت HTML مخفف (Hyper Text Markup Language) است . Html زبان استاندارد طراحی صفحات وب است و کليه کدهای صفحه اعم از طرف سرور و طرف مشتری در نهايت به کدهای HTML تبديل شده و توسط مرورگر نمايش داده می شوند.

HTML یک زبان نشانه گذاری است ، به اين معنی که بخش های مختلف توسط اجزايی به نام تگ از هم جدا شده ، که هر کدام دارای کاربرد و خواص مربوط خود هستند . اين تگ ها به مرورگر اعلام می کنند که هر بخش از صفحه چه نوع عنصری است و بايد به چه صورت نمايش داده شود .
در يک صحفه HTML می توان انواع عناصر از قبيل متن ، تيتر ، عکس ، جدول و … را قرار داد ، که برای هر عنصر بايد از تگ مربوط به آن استفاده کرد . صفحات HTML فقط از کد ها که به صورت متن هستند تشکيل شده اند .

اهداف آموزشی این ویدیو عبارت اند از :

  1. آموزش استفاده از Note Pad جهت نوشتن کدهای HTML

  2. آموزش تبدیل فرمت TEXT به HTML جهت RUN توسط مرورگر

  3. آموزش Tag های پایه و اولیه زبان HTML

  4. آموزش Tag هایی همچون : Head,Title,Body به همراه توضیخات و اجرای عملی

  5. آموزش نحوه Style دادن به یک Tag و یک نوشته 

  6. آموزش تغییر Color مربوط به نوشته با زبان HTML

  7. ایجاد پروژه Empty Web  در نرم افزار Visual Studio و آموزش چگونگی اضافه کردن فایل HTML  به پروژه

  8. ارائه توضیحات کامل در ارتباط با نحوه کار با پروژه WEB 

تمامی سورس کدها و پروژه های موجود در Peak File جهت ارتقاء دانش برنامه نویسی دانشجویان و علاقمندان به برنامه نویسی Net. می باشد. امید است مطالب گفته شده و پروژه های موجود مورد رضایت شما عزیزان قرار بگیرد

برای مشاهده سورس کد ها و ویدیوهای آموزشی بیشتر اینجا کلیک کنید

مهم ترین ویژگی سورس کد های گروه Peak File در تکنیک استفاده شده برای آموزش برنامه نویسی می باشد که تمامی افراد و دانشجویان علاقمند به یادگیری در تمامی رشته ها میتوانند در راستای تسلط به برنامه نویسی به زبان #C و طراحی Application های Desktop از این فایل ها استفاده کنند.

مدرس  : مهندس فرشاد مراحم برنامه نویس Net. , کارشناس IT