آموزش تصویری برنامه نویسی در محیط ASP.NET MVC

توضیحات محصول
آموزش تصویری برنامه نویسی در محیط ASP.NET MVCReviewed by فرشاد مراحم on Apr 21Rating: 5.0آموزش تصویری برنامه نویسی در محیط ASP.NET MVCASP.NET MVC یک پلتفرم بسیار قدرتمندی در زمینه برنامه نویسی تجت وب و سمت سرور یا به اصطلاح Back-End می باشد. هدف از تهیه این ویدیو آموزش مقدماتی برنامه نویسی در این محیط و ایجاد پروژه و کار با پوشه ها ی درون MVC و توضیحات در مورد Action Result و همچنین ایجاد View و کد های HTML می باشد.

آموزش تصویری برنامه نویسی در محیط ASP.NET MVC

ASP.NET MVC یک پلتفرم بسیار قدرتمندی در زمینه برنامه نویسی تجت وب و سمت سرور یا به اصطلاح Back-End می باشد. هدف از تهیه این ویدیو آموزش مقدماتی برنامه نویسی در این محیط و ایجاد پروژه و کار با پوشه ها ی درون MVC و توضیحات در مورد Action Result و همچنین ایجاد View و کد های HTML می باشد.

 

آموزش تصویری برنامه نویسی در محیط ASP.NET MVC

آموزش تصویری برنامه نویسی در محیط ASP.NET MVC

توضیحات در مورد MVC : 

در اینجا سه لایه معماری وجود دارد که M برای V ، MODELS برای View و C برای مهمترین قسمت ، معماری Controller .   به هر لایه در MVC مسئولیت خاصی اختصاص داده شده است . View برای ظاهر است و مسئولیت نمایش خروجی نهایی به کاربر را دارد . Model ، داده ها و منطق کسب و کار را تامین می کند . بنابراین ، Model چیزی جز کلاس نیست . Model میتواند با لایه data access در تعامل باشد.

اهداف آموزشی این ویدیو عبارت اند از :

  1. توضیحات در مورد ASP.Net MVC  و تفاوت آن با ASP.NET

  2. آموزش ایجاد پروژه MVC و اضافه کردن پوشه های مربوطه

  3. ارئه توضیحات کامل در ارتباط با تمامی پوشه ها ی موجود در قسمت Explorer

  4. آموزش ایجاد Controller و توضیجات در مورد کاربرد Controller

  5. بررسی متد Action Result و کاربرد آن

  6. بررسی دستور Return View

  7. آموزش ایجاد View  برای Action مربوطه

  8. توضیحات در رابطه با پوشه APP_Start و کلاس Route Config 

  9. توضیحات در مورد View های Partial , Layout

  10. آموزش مقدماتی و اشاره به Tag های زبان HTML برای نمایش View

تمامی سورس کدها و پروژه های موجود در Peak File جهت ارتقاء دانش برنامه نویسی دانشجویان و علاقمندان به برنامه نویسی Net. می باشد. امید است مطالب گفته شده و پروژه های موجود مورد رضایت شما عزیزان قرار بگیرد

برای مشاهده سورس کد ها و ویدیوهای آموزشی بیشتر اینجا کلیک کنید

مهم ترین ویژگی سورس کد های گروه Peak File در تکنیک استفاده شده برای آموزش برنامه نویسی می باشد که تمامی افراد و دانشجویان علاقمند به یادگیری در تمامی رشته ها میتوانند در راستای تسلط به برنامه نویسی   از این قایل ها استفاده کنند.

مدرس  : مهندس فرشاد مراحم برنامه نویس Net. , کارشناس IT