سورس کد پروژه سیستم رزرو بلیط قطار به زبان ASP.NET

سورس کد پروژه سیستم رزرو بلیط قطار به زبان ASP.NET
توضیحات محصول
سورس کد پروژه سیستم رزرو بلیط قطار به زبان ASP.NETReviewed by سینا on Aug 27Rating: 5.0سورس کد پروژه سیستم رزرو بلیط قطار به زبان ASP.NETسورس کد پروژه سیستم رزرو بلیط قطار به زبان ASP.NET

سورس کد پروژه سیستم رزرو بلیط قطار به زبان ASP.NET

سورس کد پروژه سیستم رزرو بلیط قطار به زبان ASP.NET

سورس کد پروژه سیستم رزرو بلیط قطار به زبان ASP.NET

عنوان پروژه : سورس کد پروژه سیستم رزرو بلیط قطار به زبان ASP.NET


ASP.NET چیست؟

ASP.Net یک تکنولوژی طراحی سایت است که توسط شرکت معروف مایکروسافت ارائه شده تا برنامه نویسان بتوانند از طریق آن سایت، برنامه و سرویس های وب (WEB) رو بسازند. ASP.Net نسخه .NET تکنولوژی ASP است ASP مبتنی بر زبانهای مشترک در حال اجرا است که به برنامه نویسان اجازه می‌دهد کدهای ASP را با استفاده از هر زبان Framework.NET بنویسند.

در این پروژه که از تکنولوژی MVC برای پیاده سازی استفاده شده است یک پروژه ی کاملا حرفه ای می باشد و از آخرین متدها سعی شده استفاده شود و  دانشجویان و علاقمندان به طراحی WEB Application و برنامه نویسی در  MVC می توانند از این سورس کد در پروژه های خود استفاده کنند و یک سورس بسیار خوبی برای افزایش دانش برنامه نویسی میتواند باشد.


چند نکته در مورد ASP.NET

  • ASP مخفف Active Server Page است.

  • ASP با مدیریت IIS اجراء می گردد. 

  • ASP.Net تکنولوژی برنامه نویسی وب با استفاده از دات نت است

  • برای برنامه نویسی ASP.Net باید از نرم افزار Microsoft Visual Studio استفاده کنید. (در واقع این نرم افزار محیط برنامه نویسی مایکروسافت محسوب می شود و در این نرم افزار قابلیت های بسیار زیادی برای برنامه نویسی بصورت پیشفرض قرار گرفته اند که کار برنامه نویسی را برای برنامه نویسان بسیار راحت می کند.)

  • پایگاه داده مورد استفاده در ASP.NET، پایگاه داده Microsoft SQL Server است. (معمولا در خیلی از شرکت ها، موسسات و ادارات از این پایگاه داده استفاده می شود)

  • فایل های ASP.NET دارای پسوند فایل aspx. هستند.

توضیحاتی در مورد پلتفرم محبوب ASP.Net

ASP.NET نسل بعدی Active Server Pages یا ASP است که توسط شرکت میکروسافت ارائه شده است. این محصول توسط میکروسافت بعنوان شاخص اصلی فناوری در ساخت سایتهای وب در نظر گرفته شده است. با استفاده از ASP.NET می توان هم اینترانت کوچک یک شرکت را ساخت و هم یک سایت وب تجاری خیلی بزرگ را طراحی و پیاده سازی نمود. مهمترین نکاتی که در طراحی این محصول در نظر گرفته شده است راحتی استفاده و بالا بودن کارائی و قابلیت آن می باشد.


تمامی سورس کدها و ویدیو های موجود در Peak File جهت ارتقاء دانش برنامه نویسی دانشجویان و علاقمندان به برنامه نویسی Net. می باشد. امید است مطالب گفته شده و پروژه های موجود مورد رضایت شما عزیزان قرار بگیرد. مهم ترین ویژگی سورس کد های گروه Peak File در تکنیک استفاده شده برای آموزش برنامه نویسی می باشد که تمامی افراد و دانشجویان علاقمند به یادگیری در تمامی رشته ها میتوانند در راستای تسلط به برنامه نویسی به زبان #C سی شارپ و طراحی Application های Desktop و WEB Application  از این فایل ها استفاده نمایند.

برنامه نویس  : مهندس فرشاد مراحم برنامه نویس Net. , کارشناس IT

>>جهت مشاهده پروژه های بیشتر اینجا کلیک کنید<<