طرح توجیهی، فنی و اقتصادی طرح تولید لوله پلی اتیلن

طرح توجیهی، فنی و اقتصادی طرح تولید لوله پلی اتیلن
توضیحات محصول
طرح توجیهی، فنی و اقتصادی طرح تولید لوله پلی اتیلنReviewed by peakfile on Jun 28Rating: 5.0طرح توجیهی، فنی و اقتصادی طرح تولید لوله پلی اتیلنطرح توجیهی، فنی و اقتصادی طرح تولید لوله پلی اتیلن - دانلود تولید لوله پلی لتیلن - طرح توجیهی - طرح کارآفرینی تولید لوله پلی اتیلن در سال 97

طرح توجیهی، فنی و اقتصادی طرح تولید لوله پلی اتیلن

طرح توجیهی، فنی و اقتصادی طرح تولید لوله پلی اتیلن

طرح توجیهی، فنی و اقتصادی طرح تولید لوله پلی اتیلن

محصول : طرح تولید لوله پلی اتیلن

تولید لوله های پلی اتیلن در سال : ۲۰۰۰ لوله در سال

تکنیسین : ۵ نفر

گازوئیل : ۶۰۰۰۰ لیتر

در صد سهم منابع داخلی : ۱۰۰%

فهرست های مهم این طرح توجیهی عبارتند از:

۱) خلاصه مطالعات فنی و اقتصادی 

۲) معرفی محصول طرح

۳) مطالعات فنی و مهندسی طرح

۴) بررسی مالی و اقتصادی طرح

۵) محاسبه شاخص های مالی

لوله پلی اتیلن چیست؟

لوله های پلی اتیلن (PE) در جهان از اواسط ۱۹۵۰ ساخته شده است. از آن زمان، به عنوان PE استفاده می شود و تعداد برنامه های کاربردی برای لوله های PE (پلی اتیلن) به دلیل تطبیق پذیری و مزایای آن بیش از سیستم های آهن، فولاد و سیمان به شدت افزایش یافته است.انعطاف پذیری لوله پلی اتیلن باعث صرفه جویی در هزینه نصب می شود.لوله های PE را می توان با استفاده از تکنیک های بافت و الکتروفیوژن یا استفاده از اتصالات مکانیکی متصل کرد.تکنولوژی بی نظیر این لوله ها می تواند از نیاز به ترانک های باز و جلوگیری از اختلال در محیط عمومی جلوگیری کند و طول لوله های پلی اتیلن را از طریق سوراخهای زیر زمین توسط مولکول های مکانیکی خالی کند.

طرح توجیهی چیست؟

مطالعه ای است برای پاسخ به سوالی ساده : آیا ایده ی مورد نظر (در رابطه با کسب و کارمان) امکان پذیر است؟ در حالی که در ظاهر ساده به نظر میرسد، پیدا کرد پاسخ آن اغلب متضمن صرف انرژی های قابل توجه به منظور جست و جو در حیطه های گوناگون است. مواردی چون رقبای موجود در بازار، گزینه های مالی، ملاحظات فنی و تولیدی، عوامل فراوانی برای بررسی توجیه پذیر بودن راه اندازی هر کسب و کار تازه هستند.در ادامه به شما خواهیم گفت که چه زمانی برای آغاز فرآیند تهیه ی طرح توجیهی مناسب است؟ مواردی که لازم است در گزارش نهایی یافته هایتان به آن اشاره کنید کدام ها هستند؟ شایسته ترین فرد برای انجام این تحلیل چه کسی است؟ و پرسشنامه ها چگونه برای یافتن پاسخ برخی از فوری ترین سوالات طرح توجیهی به کمک شما می آیند.

>>جهت مشاهده سایر طرح های توجیهی فروشگاه بزرگ پیک فابل اینجا کلیک کنید<<