طرح توجيه فنی ، مالی و اقتصادی توليد پارچه گردباف

توضیحات محصول
طرح توجيه فنی ، مالی و اقتصادی توليد پارچه گردبافReviewed by فرشاد مراحم on May 28Rating: 5.0طرح توجيه فنی ، مالی و اقتصادی توليد پارچه گردبافطرح توجيه فنی ، مالی و اقتصادی توليد پارچه گردباف با ظرفيت 000 250 متر مربع در سال

طرح توجيه فنی ، مالی و اقتصادی توليد پارچه گردباف

با ظرفيت ۰۰۰ ۲۵۰ متر مربع در سال

طرح توجيه فنی ، مالی و اقتصادی توليد پارچه گردباف

طرح توجيه فنی ، مالی و اقتصادی توليد پارچه گردباف

موضوع طرح : توليد پارچه گرد باف

ظرفيت : ۲۵۰ هزار متر مربع در سال

مجوز هاي لازم: اعلاميه تاسيس

سرمايه گذاري كـل: ۲۰۰۰ ميليون ريال

سهم آوردة متقاضي: ۲۰۰ ميليون ريال

سهم تسهيلات: ۱۸۰۰ ميليون ريال

دورة بازگشـت سرمايه: ۲/۴ سال ( معادل ۲۹ ماه )

سود ويژه : ۷۲۵/۵۲ ميليون ريال

ميزان اشتغالزايي : سيزده نفر

با توجه به اهميت صنعت نساجي از نظر ارتباط پسين و پيشين كه اين صنعت در اقتصاد مي‌تواند ايجاد كند مي‌بايست از توجه خاصي در زمينه توليد و صادرات برخوردار گردد. صنعت نساجي در ايران عليرغم گستردگي، قدمت و سابقه طولاني و درخشان خود در گذشته چنانكه بايد و شايد تا كنون نتوانسته مانند ساير صنايع رشد كند. بنابراين براي دستيابي به توان رقابتي لازم است از تكنولوژي نوين و وسايل جديد جهت توليد بهتر استفاده گردد و تا جايي كه به كيفيت توليد لطمه اي وارد نشود بايد از مواد اوليه داخلي بهره‌مند شد و مي‌توان اميدوار بود كه تا گسترش صنعت پتروشيمي در ايران وجود دارد، صنعت نساجي از مزيت عمده اي در جهت مواد اوليه ارزان برخوردار گردد.

 

طرح توجیهی چیست؟

مطالعه‌ای است برایاسخ به سؤالی بسیار ساده: آیا ایده‌ی مورد نظر (در رابطه با کسب‌وکارمان) امکان‌پذیر است؟ در حالی که در ظاهر ساده‌ به‌نظر می‌رسد، پیدا کردن پاسخ آن اغلب متضمن صرف انرژی‌های قابل‌توجه به‌منظور جست‌وجو در حیطه‌های گوناگون است. مواردی چون رقبای موجود در بازار، گزینه‌های مالی، ملاحظات فنی و تولیدی، عوامل فراوانی برای بررسی توجیه‌پذیر بودن راه‌اندازی هر کسب‌و‌کار تازه هستند. در ادامه به شما خواهیم گفت که چه زمانی برای آغاز فرایند تهیه‌ی طرح توجیهی مناسب است؟ مواردی که لازم است در گزارش نهایی یافته‌هایتان به آن اشاره کنید کدام‌ها هستند؟ شایسته‌ترین فرد برای انجام این تحلیل چه کسی است؟ و پرسشنامه‌ها چگونه برای یافتن پاسخ برخی از فوری‌ترین سؤالات طرح توجیهی به کمک شما می‌آیند.

برای مشاهده ایده ها وطرح های توجیهی بیشتر اینجا کلیک کنید.