دانلود سورس کد کاربردی ابزار نوت بوک SQL Client

دانلود سورس کد کاربردی ابزار نوت بوک SQL Client
توضیحات محصول
دانلود سورس کد کاربردی ابزار نوت بوک SQL ClientReviewed by پیک فایل on Dec 2Rating: 4.5دانلود سورس کد کاربردی ابزار نوت بوک SQL Clientدانلود سورس کد کاربردی ابزار نوت بوک SQL Client ابزاری بسیار سبک و قوی برای مدیریت داده های SQL که دارای محیط کاربری آسان می باشد .

دانلود سورس کد کاربردی ابزار نوت بوک SQL Client

 

در این پست دانلود سورس کد کاربردی ابزار نوت بوک SQL Client ارائه شده است .

اولین کاربردهای اصطلاح پایگاه داده به June 1963 باز می گردد، یعنی زمانی که شرکت System Development Corporation مسئولیت اجرایی یک طرح به نام “توسعه و مدیریت محاسباتی یک پایگاه داده ای مرکزی” را بر عهده گرفت. پایگاه داده به عنوان یک واژه واحد در اوایل دهه ۷۰ در اروپا و در اواخر دهه ۷۰ در خبر نامه های معتبر آمریکایی به کار رفت.(بانک داده ای یا Databank در اوایل سال ۱۹۶۶ در روزنامه واشنگتن کار رفت)

تصویر:اولین سیستم مدیریت پایگاه داده در دهه ۶۰ گسترش یافت. از پیشگامان این شاخه چارلز باخمن می باشد. مقالات باخمن این را نشان داد که فرضیات او کاربرد بسیار موثرتری برای دسترسی به وسایل ذخیره سازی را محیا می کند.


بیشتر بخوانید …سورس کد کامل و کاربردی جستجوی شی گرا در پایگاه داده SQL


در آن زمانها پردازش داده بر پایه کارت های منگنه و نوار های مغناطیسی بود که پردازش سری اطلاعات را مهیا می کند. دو نوع مدل داده ای در آن زمانها ایجاد شد:CODASYL موجب توسعه مدل شبکه ای شدکه ریشه در نظریات باخمن داشت و مدل سلسله مراتبی که توسط North American Rockwell ایجاد شد و بعدا با اقباس از آن شرکت IBM محصولIMS را تولید نمود.

مدل رابطه ای توسط E. F. Codd در سال ۱۹۷۰ ارائه شد.او مدل های موجود را مورد انتقاد قرار می داد. برای مدتی نسبتا طولانی این مدل در مجامع علمی مورد تایید بود. اولین محصول موفق برای میکرو کامپیوتر ها dBASE بودکه برای سیستم عامل هایCP/M و PC-DOS/MS-DOS ساخته شد.

 

دانلود سورس کد کاربردی ابزار نوت بوک SQL Client

دانلود سورس کد کاربردی ابزار نوت بوک SQL Client

در جریان سال ۱۹۸۰ پژوهش بر روی مدل توزیع شده (distributed database) و ماشین های دادگانی (database machines) متمرکز شد، اما تاثیر کمی بر بازار گذاشت. در سال ۱۹۹۰ توجهات به طرف مدل شی گرا(object-oriented databases) جلب شد. این مدل جهت کنترل داده های مرکب لازم بود و به سادگی بر روی پایگاه داده های خاص، مهندسی داده(شامل مهندسی نرم افزار منابع) و داده های چند رسانه ای کار می کرد.

 

 

www.peakfile.com

 

 

مقالات مرتبط :

سورس کد کار با Drop Down List در ASP.NET MVC – پیک فایل

سورس کد Recovery و نمایش فایلهای مخفی با سی شارپ