طرح توجیهی مجتمع ورزشی

توضیحات محصول
طرح توجیهی مجتمع ورزشیReviewed by پیک فایل on Jul 25Rating: 5.0طرح توجیهی مجتمع ورزشی

طرح توجیهی مجتمع ورزشی

طرح توجیهی مجتمع ورزشی

طرح توجیهی مجتمع ورزشی

موضوع طرح : طرح توجیهی مجتمع ورزشی
نوع توليدات : ارائه خدمات ورزشي
تعداد شاغلين : ۱۰
مشخصات سرمايه گذاري طرح (ارقام به ميليون ريال)
سرمايه گذاري كل طرح : ۴۱۸۰
سرمايه گذاري ثابت : ۴۰۰۰
سرمايه در گردش : ۸۰
در آمد ساليانه: ۲۰۰۰
سود ويژه : ۸۱۶
دوره بازگشت سرمايه : ۵۷ ماه
نرخ باز دهي سرمايه : ۲۱ درصد

 

رشته های ارائه شده در طرح مجتمع:

۱ بدنسازي

۲ ووشو

۳ كاراته

۴ تكواندو

۵ ژيمناستيك

۶ کونگ فو

۷ فول کنتاکت

۸ کیو کو شینگ

۹ پرورش اندام

۱۰ جودو

۱۱ موی تای

۱۲ ائروبيك

زیاد شدن نمایل افراد به  زندگي مدرن و ماشيني ، موجب ايجاد تغييراتي در امور روزمره گشته است. كاهش فعاليتهاي فيزيكي از مهم ترين اين تغييرات است كه عامل اصلي در افزايش نرخ ابتلا به بيماريهاي گوناگون بالاخص امراض قلبي به شمار مي‌ايد. پرداختن به ورزش به منظور جبران اين كاهش در فعاليت هاي روزانه مي‌تواند تضمين كننده حفظ سلامت افراد باشد.
زیاد شدن زندگی ماشینی مستازم این است که افراد این یکجا نشینی ها را با ورزش در سالن های ورزشی جبران کنند.

از ديگر سو ، با عنايت به اشتغال بكار بانوان در محيط خارج از منزل و قرار گرفتن آنان در محيط هاي شهري ايجاب مي‌نمايد كه بانوان از آمادگي جسماني لازم براي گذران فعاليتهاي روزمره و حتي دفاع از خود – در موارد مقتضي – برخوردار باشند. انواع ورزش هاي رزمي متداول در كشور با توجه به اين عوامل ، مورد توجه اين قشر از جامعه واقع گرديده است.

 

طرح توجیهی چیست؟

مطالعه‌ای است برای پاسخ به سؤالی بسیار ساده: آیا ایده‌ی مورد نظر (در رابطه با کسب‌وکارمان) امکان‌پذیر است؟ در حالی که در ظاهر ساده‌ به‌نظر می‌رسد، پیدا کردن پاسخ آن اغلب متضمن صرف انرژی‌های قابل‌توجه به‌منظور جست‌وجو در حیطه‌های گوناگون است. مواردی چون رقبای موجود در بازار، گزینه‌های مالی، ملاحظات فنی و تولیدی، عوامل فراوانی برای بررسی توجیه‌پذیر بودن راه‌اندازی هر کسب‌و‌کار تازه هستند.

 در این مقاله به شما خواهیم گفت که چه زمانی برای آغاز فرایند تهیه‌ی طرح توجیهی مناسب است؟ مواردی که لازم است در گزارش نهایی یافته‌هایتان به آن اشاره کنید کدام‌ها هستند؟ شایسته‌ترین فرد برای انجام این تحلیل چه کسی است؟ و پرسشنامه‌ها چگونه برای یافتن پاسخ برخی از فوری‌ترین سؤالات طرح توجیهی به کمک شما می‌آیند.

>> جهت مشاهده سایر طرح های توجیهی فروشگاه بزرگ پیک فایل اینجا کلیک کنید <<