پروژه ارسال ایمیل E-Mail در پلتفرم ASP.Net MVC

پروژه ارسال ایمیل E-Mail در پلتفرم ASP.Net MVC
توضیحات محصول
پروژه ارسال ایمیل E-Mail در پلتفرم ASP.Net MVCReviewed by فرشاد مراحم on Jun 13Rating: 5.0پروژه ارسال ایمیل E-Mail در پلتفرم ASP.Net MVC پروژه ارسال ایمیل E-Mail در پلتفرم ASP.Net MVC از طریق اتصال به SMTP SERVER GMAIL

پروژه ارسال ایمیل E-Mail در پلتفرم ASP.Net MVC

هدف از کدنویسی و فراهم نمودن این پروژه حرفه ای ، در اختیار گذاشتن سورس کد مربوط به پیاده سازی پروژه ارسال E-Mail در پلتفرم ASP.NET MVC از طریق اتصال به SMTP SERVER مربوط به GMAIL می باشد.

پروژه ارسال ایمیل E-Mail در پلتفرم ASP.Net MVC

پروژه ارسال ایمیل E-Mail در پلتفرم ASP.Net MVC

در این پروژه که از تکنولوژی MVC برای پیاده سازی استفاده شده است یک پروژه ی کاملا حرفه ای می باشد و از آخرین متدها سعی شده استفاده شود و  دانشجویان و علاقمندان به طراحی WEB Application و برنامه نویسی در  MVC می توانند از این سورس کد در پروژه های خود استفاده کنند و یک سورس بسیار خوبی برای افزایش دانش برنامه نویسی میتواند باشد.

خصوصیات دیگر این پروژه استفاده از فایل های CK Editor , Tags Input برای زیبایی و حرفه ای تر شدن هرچه بیشتر این پروژه می باشد.

 

نکته مهم برای استفاده از این پروژه :

جهت اجرای صحیح این پروژه ابتدا باید در پوشه Helpers و کلاس مربوط به Send Mail و در قسمت مشخص شده ، جمیل خود را وارد کنید و همچنین در قسمت مشخص شده ی دیگر بایستی Password مربوط به جمیل خود را قرار دهید

اگر بعد از مراحل بالا  خطایی در اتصال به SMTP SERVER جمیل رخ داد پس به اکانت خود بروید و گزینه ی مربوط به Allow Applications With Less Security را فعال کنید

 

 

تمامی سورس کدها و ویدیو های موجود در Peak File جهت ارتقاء دانش برنامه نویسی دانشجویان و علاقمندان به برنامه نویسی Net. می باشد.

امید است مطالب گفته شده و پروژه های موجود مورد رضایت شما عزیزان قرار بگیرد.

مهم ترین ویژگی سورس کد های گروه Peak File در تکنیک استفاده شده برای آموزش برنامه نویسی می باشد که تمامی افراد و دانشجویان علاقمند به یادگیری در تمامی رشته ها میتوانند در راستای تسلط به برنامه نویسی به زبان #C سی شارپ و طراحی Application های Desktop و WEB Application  از این فایل ها استفاده نمایند.

برنامه نویس  : مهندس فرشاد مراحم برنامه نویس Net. , کارشناس IT

جهت مشاهده ی ویدیوی معرفی کاملترین پکیج آموزش سی شارپ اینجا کلیک کنید.