قفل شیشه سکوریت

قفل شیشه سکوریت
توضیحات محصول
قفل شیشه سکوریتReviewed by peakfile on Jul 1Rating: 5.0قفل شیشه سکوریتقفل شیشه سکوریت - خرید طرح توجیهی جدید - طرح کارآفرینی در سال 97 - طرح توجیهی سال 97 - کارآفرینی و اشتغال زایی - طرح توجیهی

قفل شیشه سکوریت

قفل شیشه سکوریت

قفل شیشه سکوریت

نام محصول : قفل شیشه سکوریت

ظرفیت پیشنهادی طرح : ۶۵۰۰۰ عدد

اشتغال زایی : ۱۶

مصرف سالانه آب : ۶۰۰ متر مکعب

محل پیشنهادی برای احداث طرح : مشهد – تهران – اصفهان – شیراز

فهرست های مهم این محصول عبارتند از :

۱) معرفی محصول

۲) وضعیت عرضه و تقاضا

۳) بررسی اجمالی تکنولوژی

۴) نقاط قوت و ضعف تکنولوژی 

۵) وضعیت حمایت های اقتصادی و بازرگانی

قفل شیشه سکوریت چیست؟

قفلها جهت ایمنی بیشتر بر روی دربها، شیشه ها، وسائل نقلیه و… نصب می شوند. با توجه به طرح پیـشنهادی کـه قفل شیشه های سکوریت می باشد، انواع قفل شیشه های سکوریت معمولی که ساختاری بسیار ساده و ستنی دارند و انواع قفل های کارتی که در حال حاضر با تکنولوژی های جدید نیز آمیخته گردیده و به صورت ذیل می باشد:

قفل و دستگیره درب شیشه ای و سکوریت، کارتی ،رمزی، ریموت کنترل

رنج قیمتی این کالا بسته به نوع سیستم، امکانات لحاظ شـده، تکنولـوژی لحـاظ شـده در سـاخت، قابلیتهای سیستم و برند شرکت سازنده از ۲ دلار تا ۳۰۰ دلار آمریکـا متغیـر مـی باشـد.

طرح توجیهی چیست؟

مطالعه ای است برای پاسخ به سوالی ساده : آیا ایده ی مورد نظر (در رابطه با کسب و کارمان) امکان پذیر است؟ در حالی که در ظاهر ساده به نظر میرسد، پیدا کرد پاسخ آن اغلب متضمن صرف انرژی های قابل توجه به منظور جست و جو در حیطه های گوناگون است. مواردی چون رقبای موجود در بازار، گزینه های مالی، ملاحظات فنی و تولیدی، عوامل فراوانی برای بررسی توجیه پذیر بودن راه اندازی هر کسب و کار تازه هستند.در ادامه به شما خواهیم گفت که چه زمانی برای آغاز فرآیند تهیه ی طرح توجیهی مناسب است؟ مواردی که لازم است در گزارش نهایی یافته هایتان به آن اشاره کنید کدام ها هستند؟ شایسته ترین فرد برای انجام این تحلیل چه کسی است؟ و پرسشنامه ها چگونه برای یافتن پاسخ برخی از فوری ترین سوالات طرح توجیهی به کمک شما می آیند.

>>جهت مشاهده سایر طرح های توجیهی فروشگاه بزرگ پیک فابل اینجا کلیک کنید<<