پاورپوینت آماده در مورد زیر ساخت تجارت الکترونیک در ایران

پاورپوینت آماده در مورد زیر ساخت تجارت الکترونیک در ایران
توضیحات محصول
پاورپوینت آماده در مورد زیر ساخت تجارت الکترونیک در ایرانReviewed by peakfile on Nov 5Rating: 5.0پاورپوینت آماده در مورد زیر ساخت تجارت الکترونیک در ایرانپاورپوینت آماده در مورد زیر ساخت تجارت الکترونیک در ایران با توجه به مزایایی که تجارت الکترونیک در ابعاد اقتصادی و حتی اجتماعی افراد و کشورها دارد کشورها با روش های مختلفی سعی در همسوکردن اقتصاد خود با تحولات جدید دارند به گونه ای که برخی اقتصاد دانان تجارت الکترونیک را ابزار مناسبی برای کاهش شکاف دیجیتالی برایکشورهای در حال توسعه می دانند.

زیر ساخت تجارت الکترونیک در ایران

با توجه به مزایایی که تجارت الکترونیک در ابعاد اقتصادی و حتی اجتماعی افراد و کشورها دارد کشورها با روش های مختلفی سعی در همسوکردن اقتصاد خود با تحولات جدید دارند به گونه ای که برخی اقتصاد دانان تجارت الکترونیک را ابزار مناسبی برای کاهش شکاف دیجیتالی برایکشورهای در حال توسعه می دانند. به منظور استقرار مناسب یک سامانه تجارت الکترونیک در سطح سازمانی یا ملی لازم است ملزوماتمختلفی از قبل آماده گردد. توسعه زیرساخت های فنی وارتباطی به عنوان یکی از ابعاد مهم در توسعه تجارت الکترونیک قلمداد می شود. دولت ها برای افزایش بهره وری وحفظ رقابت پذیری خود ناچار به حرکت همگام با فن آوریهای تجارت الکترونیک هستند. در این تحقیق فاکتورهای زیرساخت فنی موثر بر تجارت الکترونیک شناسایی شده و با جمع آوری نظرات خبرگان در این عرصه با روشهای آماری فاکتورهای عدم موفقیتتجارت الکترونیک اولویت بندی می گردد و در نهایت راهکارهایی برای غلبه بر این چالش ها ارائه می گردد. نتایج تحقیق مشکلات زیرساختفنی ایران را سرعت کم اینترنت، پهنای باند نامطلوب، کیفیت نامطلوب شبکه، عدم دسترسی ارزان به اینترنت، عدم دسترسی به سایت هایB2B امنیت نامناسب، تعداد ناکافی سایت های خرده فروشی اینترنتی و عدم آمادگی سازمانها نشان می دهد.

پاورپوینت آماده در مورد زیر ساخت تجارت الکترونیک در ایران

پاورپوینت آماده در مورد زیر ساخت تجارت الکترونیک در ایران

پاورپوینت چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟

پاورپوینت PowerPoint نرم افزاری ساده و کارآمد برای ساخت برنامه های چندرسانه ای کوچک (مانند کاتالوگهای الکترونیکی و برنامه های اطلاع رسانی ساده) است. معمولاً بیشترین مورد استفاده از پاور پوینت در مورد ساخت سیستم تصویری قابل نمایش در سمینارها و جلسات مهم میباشد. وجود الگوهای از پیش آماده شده، موجب میگردد که در سریعترین زمان به بهترین نتیجه دست یابید.

یکی از آسانترین و جذابترین روش‌های آموزشی، استفاده از اسلایدهای آموزشی پاور پوینت است. با توجه به آسان بودن استفاده از این اسلایدها که عمدتا تنها با یک کلیک ساده امکان پذیر است. محیط رنگی و قابلیت افزودن عکس، جدول، نمودار، کلیپ آرت، صدا و ویدئو باعث جذابیت کار و تفهیم بهتر مطالب برای مخاطبان می‌شود.

از آنجایی که یکی از مشکلات آموزش در ایران، نداشتن جذابیتهای لازم، نیاز به  برنامه های پشتیبانی کننده فراوان و حجم بالای فایل‌ها با توجه به سرعت پایین اینترنت در ایران است، اسلایدهای آموزشی پاورپوینت به منظور رفع این کاستی ها می تواند بسیار مفید باشد، بطوریکه برای استفاده از پاورپوینت به هیچ برنامه پشتیبانی کننده ای احتیاج نیست، کوتاه است و روشهای انتشار آن نیز آسان و امکان پذیرند.

همچنین بکارگیری اسلایدهای آموزشی پاورپوینت از آنجایی که با بازگو کردن مفاهیم به زبان ساده دنبال می شود تنها محدود به مخاطبان خاص نبوده و همه گروههای اجتماعی و عموم کاربران اینترنتی را تحت پوشش قرار می دهد.

البته نباید فراموش کرد که ارایه آموزش در پاورپوینت بخاطر نحوه ارایه آن، نیاز به ادبیاتی متفاوت با دیگر روشهای آموزشی دارد. در پاورپوینت از آنجایی که نمی توان مطالب را بلند و طولانی ارایه داد، باید محتوی آموزشی تا حد ممکن خلاصه و موجز باشد.

برای استفاده از فایلهای پاورپوینت، ابتدا باید فایل پاورپوینت را به سیستم خود دانلود کنید. پسوند پاورپوینت ppsx یا pptx یا ppt  است.

بعد از دانلود پاورپوینت، کافیست روی فایل دانلود شده کلیک کرده تا اجرا شود. زمانی که پاورپوینت اجرا می شود بنا به طراحی پاورپوینت، شما می توانید به روشهای مختلف از آن استفاده کنید.

برخی از پاورپوینت با کلیک کردن روی صفحه پاورپوینت، کلیک کردن روی قسمتی از صفحه پاورپوینت، با فشردن دکمه اینتر Enter و یا هر دکمه دیگر کیبورد کار می کنند.

www.peakfile.com

کلمات کلیدی :