پاورپوينت شناسايي عوامل موفقيت ۲۷ اسلايد

پاورپوينت شناسايي عوامل موفقيت ۲۷ اسلايد
توضیحات محصول
پاورپوينت شناسايي عوامل موفقيت 27 اسلايدReviewed by peakfile on Dec 12Rating: 5.0پاورپوينت شناسايي عوامل موفقيت 27 اسلايدپاورپوينت شناسايي عوامل موفقيت 27 اسلايد هدف اصلی این تحقیق یافتن پاسخ این سوال مهم است که واقعا چه چیزی منجر به موفقیت می شود؟

پاورپوينت شناسايي عوامل موفقيت ۲۷ اسلايد

عوامل اصلی موفقیت در زندگی,در این مقاله با ۸ عامل اصلی موفقیت افراد آشنا خواهید شد.

بسیاری از جوانان از افراد موفق جامعه درخواست می کنند تا روش ها و دلایل رسیدن به موفقیت را برای آنها تشریح کنند.

دکتر ریچارد اس.تی.جان نویسنده، محقق و تحلیلگر موفقیت با انجام یک تحقیق میدانی درصدد پاسخگویی به این سوال برآمده است. این تحقیق در طی ۷ سال با روش مصاحبه از ۵۰۰ فرد موفق در سطح جامعه بین المللی صورت گرفته است.

هدف اصلی این تحقیق یافتن پاسخ این سوال مهم است که واقعا چه چیزی منجر به موفقیت می شود؟ یافته ها و نتایج تحقیق انجام گرفته بیانگر این موضوع است که کلیه افراد موفق در ۸ زمینه با یکدیگر مشترک هستند و این ۸ عامل باعث موفقیت آنها در کسب و کار، فعالیت علمی یا اجتماعی بوده است.

در ادامه به صورت خلاصه به این ۸ عامل موثر در موفقیت افراد می پردازیم.

۱- افراد موفق شور و شوق انجام کار (اشتیاق) دارند

افراد موفق می گویند ما توسط اشتیاق مان هدایت می شویم. آنها کارشان را با عشق انجام می دهند و آن را به همکاران خود نیز منتقل می کنند.

پول درآوردن در فکر آنها دلیل اصلی کار کردن نیست بلکه یکی از نتایج آن است. آنها مطمئن هستند که اگر کاری را با عشق انجام دهند حتما به ثروت و پول نیز خواهند رسید.

۲- افراد موفق سختکوش هستند

هیچ چیز آسان به دست نمی آید و به دست آوردن آن حاصل سخت کار کردن است. همیشه کار کردن سخت بوده و هست اما سعی کنید همواره از کاری که می کنید لذت ببرید. با این تفکر است که می توانید سختکوشی را در ذهن خود نهادینه کنید.

گاهی افراد جامعه فکر می کنند که افراد موفق به کار خود معتاد شده اند اما تعبیر بهتری برای آنها وجود دارد که آنها دیوانه کار کردن هستند.

پاورپوينت شناسايي عوامل موفقيت ۲۷ اسلايد

۳- افراد موفق کار خوب ارائه می کنند

آنها می گویند برای موفق بودن سعی کنید با قلب تان کار کنید و در آن کار عالی شوید. هیچ جادویی در کار نیست، همه اش تمرین است و تمرین است و تمرین. با تمرین کردن مدام است که می توانید یک کار را به خوبی انجام دهید.

۴- افراد موفق تمرکز می کنند

افراد موفق معمولا ایده های خلاقانه زیادی را در ذهن خوددارند اما این موضوع همانگونه که یک فرصت بسیار خوب است، در صورت نداشتن تمرکز می تواند به عنوان تهدید لحاظ شود.

پس سعی کنید همواره بر روی موضوع کار خود تمرکز کنید و هیچ گاه از آن غافل نشوید.

www.peakfile.com

 

 

 

کلمات کلیدی :