طرح توجيه فنی ، مالی و اقتصادی توليد داروهـای گياهـی

طرح توجيه فنی ، مالی و اقتصادی توليد داروهـای گياهـی
توضیحات محصول
طرح توجيه فنی ، مالی و اقتصادی توليد داروهـای گياهـیReviewed by فرشاد مراحم on May 31Rating: 5.0طرح توجيه فنی ، مالی و اقتصادی توليد داروهـای گياهـیطرح توجيه فنی ، مالی و اقتصادی توليد داروهـای گياهـی (پماد كاپسي‌كوم و قرص آنتوم ) با ظرفيت 270هزار تيوپ پماد و 3 ميليون عدد قرص در سال

طرح توجيه فنی ، مالی و اقتصادی توليد داروهـای گياهـی

(پماد كاپسي‌كوم و قرص آنتوم ) با ظرفيت ۲۷۰هزار تيوپ پماد و ۳ ميليون عدد قرص در سال

طرح توجيه فنی ، مالی و اقتصادی توليد داروهـای گياهـی

طرح توجيه فنی ، مالی و اقتصادی توليد داروهـای گياهـی

موضوع طرح : توليد دارو هاي گياهي

ظرفيت : ۲۷۰ هزار تيوپ پماد و ۳ ميليون عدد قرص در سال

مجوز هاي لازم: اعلاميه تاسيس

سرمايه گذاري كـل: ۱۳۷۰ ميليون ريال

سهم آوردة متقاضي: ۱۷۰ ميليون ريال

سهم تسهيلات: ۱۲۰۰ ميليون ريال

دورة بازگشـت سرمايه: ۲/۷ سال ( معادل ۳۲ ماه )

سود ويژه : ۴۶۶/۸۵  ميليون ريال

ميزان اشتغالزايي : بيست نفر

استفاده از داروهاي مختلف در زندگي روزمره انسانها امري اجتناب ناپذير است، وقتي كه بيماري به وجود مي‌آيد جهت رفع آن نياز به استفاده از دارو احساس مي‌شود. در گذشته كه هنوز علم طب مجهز به تكنولوژيهاي جديد نشده بود ، پزشكان جهت رفع درد بيماران و بهبود آنان از گياهان استفاده مي‌نمودند ، گياهاني كه داراي مواد مؤثره بودند شناسايي و گردآوري و به عنوان گياهان دارويي شناخته شدند. به مرور زمان با تكامل علم شيمي مواد مؤثره اين گياهام مشخص و تجزيه گرديد و در لابراتوراهاي داروسازي موادمؤثره مشابه به صورت شيميايي ساخته شدند و به اين ترتيب داروهاي شيميايي كه مي‌تونستند در حجم وسيع‌تر و به صورت راحت‌تري توليد شوند، جايگزين بسياري از گياهان گرديدند.

 

طرح توجیهی چیست؟

مطالعه‌ای است برایاسخ به سؤالی بسیار ساده: آیا ایده‌ی مورد نظر (در رابطه با کسب‌وکارمان) امکان‌پذیر است؟ در حالی که در ظاهر ساده‌ به‌نظر می‌رسد، پیدا کردن پاسخ آن اغلب متضمن صرف انرژی‌های قابل‌توجه به‌منظور جست‌وجو در حیطه‌های گوناگون است. مواردی چون رقبای موجود در بازار، گزینه‌های مالی، ملاحظات فنی و تولیدی، عوامل فراوانی برای بررسی توجیه‌پذیر بودن راه‌اندازی هر کسب‌و‌کار تازه هستند. در ادامه به شما خواهیم گفت که چه زمانی برای آغاز فرایند تهیه‌ی طرح توجیهی مناسب است؟ مواردی که لازم است در گزارش نهایی یافته‌هایتان به آن اشاره کنید کدام‌ها هستند؟ شایسته‌ترین فرد برای انجام این تحلیل چه کسی است؟ و پرسشنامه‌ها چگونه برای یافتن پاسخ برخی از فوری‌ترین سؤالات طرح توجیهی به کمک شما می‌آیند.

برای مشاهده ایده ها وطرح های توجیهی بیشتر اینجا کلیک کنید.