طرح توجيه فنی و اقتصادی توليـد تافی و شكـلات

طرح توجيه فنی و اقتصادی توليـد تافی و شكـلات
توضیحات محصول
طرح توجيه فنی و اقتصادی توليـد تافی و شكـلاتReviewed by فرشاد مراحم on May 29Rating: 5.0طرح توجيه فنی و اقتصادی توليـد تافی و شكـلاتطرح توجيه فنی و اقتصادی توليـد تافی و شكـلات با ظرفيت 600 تن در سال - کارآفرینی و اشتغالزایی

طرح توجيه فنی و اقتصادی توليـد تافی و شكـلات

با ظرفيت ۶۰۰ تن در سال

طرح توجيه فنی و اقتصادی توليـد تافی و شكـلات

طرح توجيه فنی و اقتصادی توليـد تافی و شكـلات

موضوع طرح : توليد شكلات و تافي

ظرفيت : ۶۰۰ تن در سال

سرمايه گذاري كـل: ۱۴۸۸/۸ ميليون ريال

سهم آوردة متقاضي: ۱۵۸/۸ ميليون ريال

سهم تسهيلات: ۱۳۳۰ ميليون ريال

دورة بازگشـت سرمايه: هجده ماه

ميزان اشتغالزايي : هجده نفر

 شكلات كاكائويي و تافي به عنوان ماده غذايي انرژي زا و مصرفي مي‌باشد كه بيشتر بعنوان تنقلات مصرف مي‌شود. شكلات و تافي در شرايط عادي محيط دو ماه ماندگاري دارد.چنانكه بيش از يكسال در انبار بماند خواص و كيفيت خود را از دست مي‌دهد. انبار محصول شكلات و تافي بايستي داراي جريان هواي مناسب بوده، انبار شكلات بايد با رطوبت نسبي ۶۰% و درجه حرارت آن ۱۶ تا ۱۸ درجه سانتيگراد مي‌باشد. تحت شرايط مذكور شكلات بمدت ۶ ماه با كيفيت خوب باقي خواهد ماند. به طور كلي شكلات بايد در درجه حرارت هاي پايين نگهداري شود.

 

طرح توجیهی چیست؟

مطالعه‌ای است برایاسخ به سؤالی بسیار ساده: آیا ایده‌ی مورد نظر (در رابطه با کسب‌وکارمان) امکان‌پذیر است؟ در حالی که در ظاهر ساده‌ به‌نظر می‌رسد، پیدا کردن پاسخ آن اغلب متضمن صرف انرژی‌های قابل‌توجه به‌منظور جست‌وجو در حیطه‌های گوناگون است. مواردی چون رقبای موجود در بازار، گزینه‌های مالی، ملاحظات فنی و تولیدی، عوامل فراوانی برای بررسی توجیه‌پذیر بودن راه‌اندازی هر کسب‌و‌کار تازه هستند. در ادامه به شما خواهیم گفت که چه زمانی برای آغاز فرایند تهیه‌ی طرح توجیهی مناسب است؟ مواردی که لازم است در گزارش نهایی یافته‌هایتان به آن اشاره کنید کدام‌ها هستند؟ شایسته‌ترین فرد برای انجام این تحلیل چه کسی است؟ و پرسشنامه‌ها چگونه برای یافتن پاسخ برخی از فوری‌ترین سؤالات طرح توجیهی به کمک شما می‌آیند.

برای مشاهده ایده ها وطرح های توجیهی بیشتر اینجا کلیک کنید.

چنانچه اين محصول با نسبت درصدهاي لازم در فرمول توليد شود رقيبي براي كالاهاي مشابه خارجي مي‌باشد و همچنين مي‌تواند جهت صادرات در بازارهاي خارجي منطقه استفاده گردد.