طرح توجیهی فنی و مالی تولید دندریمرها (درخت سان ها)

توضیحات محصول
طرح توجیهی فنی و مالی تولید دندریمرها (درخت سان ها)Reviewed by فرشاد مراحم on Jul 5Rating: 5.0طرح توجیهی فنی و مالی تولید دندریمرها (درخت سان ها)طرح توجیهی فنی و مالی تولید دندریمرها (درخت سان ها)

طرح توجیهی فنی و مالی تولید دندریمرها (درخت سان ها)

نام محصول : دندریمرها (درخت سان ها)

مورد مصرف : صنایع آرایشی و رنگرزی و منسوجات

طرفیت : ۲۶۰ تن در سال

مواد مصرفی : آمونیاک ، اتیلن دی آمین، متیل اکریلات

تعداد اشتغالزایی : ۲۶ نفر

طرح توجیهی فنی و مالی تولید دندریمرها (درخت سان ها)

طرح توجیهی فنی و مالی تولید دندریمرها (درخت سان ها)

فهرست های مهم این طرح توجیهی عبارت اند از :

– معرفی محصول

-موارد مصرف و کاربرد

– وضعیت عرضه و تقاضا

– مواد اولیه موردنیاز

– ابعاد اقتصادی طرح

 

دنریمر چیست؟

دندریمرازواژه ی یونانی”دندرون”به معنای درخت وپسوند یونانی “مر”به معنای بخش است.درواقع دندریمر ها مولکول های شاخه داری هستند که شامل یک بخش مرکزی متصل به شاخه های درخت مانند بوده که به شکل تکرار شونده ای به یکدیگر متصل هستند.

دندریمرها به جای استفاده از واحدهای مونومری AB كه سبب تولید پلیمرهای معمولی می شود که از واحدهای مونومری ABn (2،۳=n) ساخته شده اند. به طور معمول دندریمرها توسط فرایندهای تکراری ساخته می شوند،‌كه هر فرایند منجر به ایجاد یك لایه اضافی از شاخه ها موسوم به نام نسل می گردد.

طرح توجیهی چیست؟

مطالعه‌ای است برای پاسخ به سؤالی بسیار ساده: آیا ایده‌ی مورد نظر (در رابطه با کسب‌وکارمان) امکان‌پذیر است؟ در حالی که در ظاهر ساده‌ به‌نظر می‌رسد، پیدا کردن پاسخ آن اغلب متضمن صرف انرژی‌های قابل‌توجه به‌منظور جست‌وجو در حیطه‌های گوناگون است. مواردی چون رقبای موجود در بازار، گزینه‌های مالی، ملاحظات فنی و تولیدی، عوامل فراوانی برای بررسی توجیه‌پذیر بودن راه‌اندازی هر کسب‌و‌کار تازه هستند.

 در این مقاله به شما خواهیم گفت که چه زمانی برای آغاز فرایند تهیه‌ی طرح توجیهی مناسب است؟ مواردی که لازم است در گزارش نهایی یافته‌هایتان به آن اشاره کنید کدام‌ها هستند؟ شایسته‌ترین فرد برای انجام این تحلیل چه کسی است؟ و پرسشنامه‌ها چگونه برای یافتن پاسخ برخی از فوری‌ترین سؤالات طرح توجیهی به کمک شما می‌آیند.

>> جهت مشاهده سایر طرح های توجیهی فروشگاه بزرگ پیک فایل اینجا کلیک کنید <<