طرح توجيه فنی و اقتصادی توليد‌ وبسته‌بندی سبزيجات خشك

طرح توجيه فنی و اقتصادی توليد‌ وبسته‌بندی سبزيجات خشك
توضیحات محصول
طرح توجيه فنی و اقتصادی توليد‌ وبسته‌بندی سبزيجات خشكReviewed by فرشاد مراحم on May 31Rating: 5.0طرح توجيه فنی و اقتصادی توليد‌ وبسته‌بندی سبزيجات خشك طرح توجيه فني ، مالي و اقتصادي توليد‌ وبسته‌بندي سبزيجات خشك با ظرفيت بسته بندي 1200 تن انواع سبزي خشك شده در سال

طرح توجيه فنی و اقتصادی توليد‌ و بسته‌بندی سبزيجات خشك

با ظرفيت بسته بندي ۱۲۰۰ تن انواع سبزي خشك شده در سال

طرح توجيه فنی و اقتصادی توليد‌ و بسته‌بندی سبزيجات خشك

طرح توجيه فنی و اقتصادی توليد‌ و بسته‌بندی سبزيجات خشك

موضوع طرح : توليد و بسته بندي انواع سبزي خشك شده

ظرفيت : ۱۲۰۰ تن در سال

محل اجراي طرح : قابل اجرا در سراسر كشور

سرمايه گذاري كـل: ۹۶۷/۳ ميليون ريال

سهم آوردة متقاضي: ۹۷/۳ ميليون ريال

سهم تسهيلات: ۸۷۰ ميليون ريال

ميزان اشتغالزايي : سـي و چهار نفـر

دورة بازگشـت سـرمايه: چهارده ماه

با توجه به بازار تقاضاي گسترده داخلي براي انواع سبزيجات، خصوصا نحوه عرضه آنها در مراكز خريد بزرگ و سوپر ماركتها ، لزوم توجه بيشتر به بسته بندي اين مواد به منظور افزايش سهولت دسترسي ( عرضه ) و نگهداري مشخص‌تر مي‌شود. چراكه بسته بندي بهداشتي سبزيجات خشك  موجب كاهش ضايعات و آلودگي هاي آن خواهد شد .

ضمن اينكه پرداختن به اين موضوع داراي توجيه مناسب اقتصادي بوده و با اجراي اين طرح ، مي‌توان بستر مناسبي را براي اشتغال نيروهاي ماهر و نيمه ماهر فراهم آورد كه با توجه به ماهيت صنايع غذايي بانوان مي‌توانند سهم بسزايي در آن داشته باشند.

طرح توجیهی چیست؟

مطالعه‌ای است برایاسخ به سؤالی بسیار ساده: آیا ایده‌ی مورد نظر (در رابطه با کسب‌وکارمان) امکان‌پذیر است؟ در حالی که در ظاهر ساده‌ به‌نظر می‌رسد، پیدا کردن پاسخ آن اغلب متضمن صرف انرژی‌های قابل‌توجه به‌منظور جست‌وجو در حیطه‌های گوناگون است. مواردی چون رقبای موجود در بازار، گزینه‌های مالی، ملاحظات فنی و تولیدی، عوامل فراوانی برای بررسی توجیه‌پذیر بودن راه‌اندازی هر کسب‌و‌کار تازه هستند. در ادامه به شما خواهیم گفت که چه زمانی برای آغاز فرایند تهیه‌ی طرح توجیهی مناسب است؟ مواردی که لازم است در گزارش نهایی یافته‌هایتان به آن اشاره کنید کدام‌ها هستند؟ شایسته‌ترین فرد برای انجام این تحلیل چه کسی است؟ و پرسشنامه‌ها چگونه برای یافتن پاسخ برخی از فوری‌ترین سؤالات طرح توجیهی به کمک شما می‌آیند.

برای مشاهده ایده ها وطرح های توجیهی بیشتر اینجا کلیک کنید.