امکان سنجی مقدماتی طرح تولید متیل آمین

امکان سنجی مقدماتی طرح تولید متیل آمین
توضیحات محصول
امکان سنجی مقدماتی طرح تولید متیل آمینReviewed by peakfile on Jun 28Rating: 5.0امکان سنجی مقدماتی طرح تولید متیل آمینامکان سنجی مقدماتی طرح تولید متیل آمین - خرید طرح توجیهی جدید - طرح کارآفرینی در سال 97 - طرح توجیهی - طرح توجیهی سال 97 - دانلود طرح تولید متیل آمین

امکان سنجی مقدماتی طرح تولید متیل آمین

امکان سنجی مقدماتی طرح تولید متیل آمین

امکان سنجی مقدماتی طرح تولید متیل آمین

نام محصول : طرح تولید متیل آمین

ظرفیت پیشنهادی طرح : ۲۲/۷ هزار تن

مواد اولیه مصرفی عمده : آمونیاک، متانول ، کاتالیست بر پایه ی آلومینا

اشتغال زایی : ۷۲ نفر

فهرست های مهم طرح تولید متیل آمین عبارتند از :

۱) معرفی محصول

۲) وضعیت عرضه و تقاضا

۳) روش های مختلف تولید

.

.

متیل آمین چیست؟

متیل امین یک ترکیب ارگانیک با فرمول CH3NH2 است. این گاز بی رنگ یک مشتق از آمونیاک است. اما با یک اتم هیدروژن با یک گروه متیل جایگزین می شود. این ساده ترین آمین اولیه است. به عنوان یک راه حل در متانول، اتانول، تتراهیدروفوران یا آب یا به عنوان گاز بی آب در ظروف فلزی تحت فشار فروخته می شود. Methylamine به عنوان یک بلوک ساختمانی برای سنتز بسیاری از ترکیبات موجود در بازار استفاده می شود.متيلامين به وسيله واکنش آمونياك با متانول در حضور آلوميناسيولات کاتاليزور به صورت تجاري تهيه مي شود.

طرح توجیهی چیست؟

مطالعه ای است برای پاسخ به سوالی ساده : آیا ایده ی مورد نظر (در رابطه با کسب و کارمان) امکان پذیر است؟ در حالی که در ظاهر ساده به نظر میرسد، پیدا کرد پاسخ آن اغلب متضمن صرف انرژی های قابل توجه به منظور جست و جو در حیطه های گوناگون است. مواردی چون رقبای موجود در بازار، گزینه های مالی، ملاحظات فنی و تولیدی، عوامل فراوانی برای بررسی توجیه پذیر بودن راه اندازی هر کسب و کار تازه هستند.در ادامه به شما خواهیم گفت که چه زمانی برای آغاز فرآیند تهیه ی طرح توجیهی مناسب است؟ مواردی که لازم است در گزارش نهایی یافته هایتان به آن اشاره کنید کدام ها هستند؟ شایسته ترین فرد برای انجام این تحلیل چه کسی است؟ و پرسشنامه ها چگونه برای یافتن پاسخ برخی از فوری ترین سوالات طرح توجیهی به کمک شما می آیند.

>>جهت مشاهده سایر طرح های توجیهی فروشگاه بزرگ پیک فایل اینجا کلیک کنید<<