پاور پوینت اماده برای کیفیت اب و استاندارد های اب شرب

پاور پوینت اماده برای کیفیت اب و استاندارد های اب شرب
توضیحات محصول
پاور پوینت اماده برای کیفیت اب و استاندارد های اب شربReviewed by Peakfile on Nov 10Rating: 5.0پاور پوینت اماده برای کیفیت اب و استاندارد های اب شربپاور پوینت اماده برای کیفیت اب و استاندارد های اب شرب این فایل پاور پوینت توسط گروه peakfile نوشته و طراحی شده است و دارای مطالب بسیار خوبی در مورد کیفیت اب و استاندارد های اب شرب که میتواند کمک بسیار خوبی به مت کند بعلاوه میتوان از مطلاب این پاور پوینت در پروژه ها و تحقیق های خود استفاده کنیم.

پاور پوینت اماده برای کیفیت اب و استاندارد های اب شرب

کیفیت آب آشامیدنی :

کیفیت آب آشامیدنی بسیار با اهمیت است، زیرا تصور یک محیط بهداشتی و سالم بدون آب ممکن نیست. توسعه بهداشت و حفاظت از محیط زیست همواره به تامین آب سالم وابسته است. کیفیت آب آشامیدنی شامل پارامتر های میکروبی و شیمیایی و فیزیکی آب می باشد که استاندارد نبودن مقدار این پارامتر های باعث آلایندگی آب می شود. پارامتر های همچون سختی آب ، یون های نیترات ، نیتریت ، سدیم ، پتاسیم ، توتال کلی فرم و کلی فرم های گوارشی و … شامل پارامتر های کیفی آب می شوند. شکل تامین آب در کشورهاي جهان سوم و در حال توسعه، فقط کمبود منابع آب نیست، بلکه عدم بکارگیري تکنولوژي مناسب در امر تامین، تصفیه و توزیع آب با تکیه بر توانمندي هاي محلي و بومي، عدم بهره گیري صحیح از منابع مالي ملي و یا بین المللي، عدم تدوین استراتژي لازم متناسب با شرایط ملي، منطقهاي و محلي از دلایل اصلي است. پس کیفیت آب آشامیدنی درجه اهمیت خود را نشان می دهد.

همانگونه که کمیت آب مورد توجه است، کیفیت آب نیز شاخصی است که باید توجه بیشتری به آن معطوف داشت. کیفیت آب از جمله مسائلی است که با سلامتی، بهداشت فردی و عمومی جامعه نسبت مستقیم دارد و لزوم پایش آب و تامین شرایط بهداشتی و استاندارد برای آشامیدن باعث شده که کنترل کیفیت آب آشامیدنی از اهمیت بالایی برخوردار باشد

پاور پوینت اماده برای کیفیت اب و استاندارد های اب شرب

پاور پوینت اماده برای کیفیت اب و استاندارد های اب شرب

مایکروسافت پاورپوینت چیست؟

به طور کلی، نرم‌افزار مایکروسافت پاورپوینت یک ابزار ساخت ارائه‌های بصری است. به کمک این ابزار می‌توانید اسلایدشوهایی درست کنید که شامل متن، تصویر، اشکال، انیمیشن، صوت و موارد بسیار دیگری می‌شود. سپس می‌توانید اسلایدشو خود را بر روی یک تصویر بزرگ به نمایش در بیاورید یا آن را به عنوان یک سند گرافیکی برای خودتان ذخیره نمایید.

کمپانی مایکروسافت، پاورپوینت را اینگونه تعریف کرده است:

«پاورپوینت یک نرم‌افزار ارائه‌ی اسلایدشو است که به عنوان یک ابزار در مایکروسافت آفیس قرار گرفته است. پاورپوینت راهی ساده برای طراحی، همکاری و ارائه‌ی ایده‌ها به صورت پویا و بصری در اختیارتان قرار می‌دهد.»

کارتان تجارت باشد، موضوعی آموزشی داشته باشید یا حتی مساله‌ای شخصی در نظرتان باشد، برای پاورپوینت تفاوتی ندارد، چراکه این نرم‌افزار به قدری انعطاف پذیری ارائه می‌دهد که حتی ساده‌ترین اسلایدشوهای ساخته شده با ویژگی‌های آن، می‌توانند تمام نظرات را به خود جلب کنند.

کاربردهای اصلی پاورپوینت

  • ارائه‌های تجاری برای محصولات و خدمات
  • اسلایدشوهای آموزشی برای کلاس‌های درسی و کنفرانس‌ها
  • نمایش‌های شخصی و بصری نظیر اسلایدشوهای تصاویر خانوادگی یا ایجاد نقشه‌های ذهنی (Mind Map)
  • موارد بازاریابی و فروش
  • ارائه‌های مناسبتی نظیر عروسی، سالگرد و دورهمی‌های خانوادگی
  • ارائه‌ی پروژه، بودجه یا مسائل مادی
  • ایجاد تقویم، گزارشات، نمودارها و جداول برای هر صنعتی

تقریبا با پاورپوینت قادر به ساخت هر نوع سند بصری خواهید بود. ولی در اولین قدم باید با اصطلاحات کلی این نرم‌افزار آشنا شوید.

www.peakfile.com