پاور پوینت اماده در مورد آلودگی هوا و راهکارهای مقابله با آن

پاور پوینت  اماده در مورد آلودگی هوا و راهکارهای مقابله با آن
توضیحات محصول
پاور پوینت اماده در مورد آلودگی هوا و راهکارهای مقابله با آنReviewed by Peakfile on Nov 9Rating: 5.0پاور پوینت اماده در مورد آلودگی هوا و راهکارهای مقابله با آنپاور پوینت اماده در مورد آلودگی هوا و راهکارهای مقابله با آن این پاور پوینت که توسط گروه peakfile طراحی و جمع اوری شده است دارای محتویات بسیار خوب در مورد الودگی هوا و نیز راه های مقابله با ان را دارد و مطما هستیم که این فایل پاور پوینت کمک های زیادی به ما می کند.

پاور پوینت اماده در مورد آلودگی هوا و راهکارهای مقابله با آن

 

آلودگی هوا

امروزه زیاد با اصطلاح آلودگی هوا درگیر هستیم. در شهرهای بزرگی همچون تهران، تبریز و … این مسئله بسیار موجب نگرانی همه ما شده است. اما بهتر است این موضوع را نیز بدانید که آلودگی هوا موضوعی جهانی است که در تمام دنیا یکی از مسائل مورد بحث شده است. هرگونه تغییر فیزیکی، بیولوژیکی یا شیمیایی در هوا ممکن است به عنوان آلودگی نامیده شود. عوامل اصلی آلودگی هوا متفاوت است و این اتفاق زمانی رخ می دهد که گازهای مضر، گرد و غبار، دود و … وارد جو شود. این قضیه باعث می شود که زندگی گیاهان، حیوانات و انسان ها به دلیل کثیف شدن هوا با مشکلات متعددی روبرو شود. در ادامه با الی گشت باشید تا با با عوامل اصلی آلودگی هوا آشنا شوید.

پاور پوینت  اماده در مورد آلودگی هوا و راهکارهای مقابله با آن

پاور پوینت اماده در مورد آلودگی هوا و راهکارهای مقابله با آن

پاورپوینت چیست و چرا باید از آن استفاده کنیم؟ قسمت اول

پاورپوینت چیست و چرا باید از آن استفاده کنیم؟

همانطور که می‌دانید تحصیلات من در رشته تکنولوژی آموزشی (Educational Technology) است و یکی از تخصص‌ها و علایق من استفاده از پاورپوینت است و همیشه در سیمنارها و کارگاه‌ها سعی می‌کنم گوشه‌ای از توانمندی‌های تکنولوژی را در آموزش نشانن دهم و در این مقاله قصد دارم به شما بگویم که پاورپوینت چیست و چطور از آن استفاده کنیم؟

داستان پاورپوینت اصلاً از کجا شروع شد

داستان پاورپوینت بر می‌گردد به دهه‌های پیش! زمانی که ممکن است به یاد داشته باشید که سخنران‌های بسیار حرفه‌ای از دستگاه اسلاید استفاده می‌کردند و اسلاید‌های رنگی و ۳۵ میلیمتری خود را در دستگاه می‌گذاشتند و تصاویری را به نمایشش می‌گذاشتند…

 

و یک اپراتور (مسئول فنی سالن) معمولاً گوش به زنگ بود تا سخنران بگوید:

اسلاید بعدی لطفاً…

 

با رشد تکنولوژی، شرایط به گونه‌ای شد که دیگر در هرجایی یک دیتا پروژکتور و کامپیوتر متصل به آن موجود بود، شرکت ماکروسافت،‌در بسته نرم‌افزار آفیس خود نرم‌افزار پاورپوینت را ارائه کرد تا بتوانیم از اسلاید‌ها به صورت دیجیتال استفاده کنیم!

و از آنجایی که در هر کامپیوتری نیز نرم‌افزار پاورپینت موجود و این دسترسی بسیار ساده و شاید کمی افراطی باعث شد که بسیاری از افراد غیر حرفه‌ای بدون یادگیری و اصول خاصی و به استفاده از پاورپوینت بپردازند

www.peakfile.com