طرح توجيه فنی و اقتصادی توليد و مونتاژ كامپيوتر

توضیحات محصول
طرح توجيه فنی و اقتصادی توليد و مونتاژ كامپيوترReviewed by فرشاد مراحم on May 31Rating: 5.0طرح توجيه فنی و اقتصادی توليد و مونتاژ كامپيوترطرح توجيه فني ، مالي و اقتصادي توليد و مونتاژ كامپيوتربا ظرفيت 250 دستگاه در سال

طرح توجيه فنی و اقتصادی توليد و مونتاژ كامپيوتر

با ظرفيت ۲۵۰ دستگاه در سال

طرح توجيه فنی و اقتصادی توليد و مونتاژ كامپيوتر

طرح توجيه فنی و اقتصادی توليد و مونتاژ كامپيوتر

افزايش روزافزون كاربرد رايانه در عصر حاضر ، منجر به ورود آن به حريم زندگي روزمرة افراد شده است .چنانكه امروزه بكارگيري كامپيوتر در زندگي عادي تنها معطوف به زماني نيست كه صرف كار با يك دستگاه رايانه شخصي مي‌شود بلكه با استفاده از هر يك از وسايل الكترونيكي منزل يا محل كار يا حتي رانندگي با خودرو ، مشغول بكارگرفتن يك يا چند پردازنده هستيم.

اين مطلب توجيه كننده تقاضاي رو به افزايش افراد براي خريد رايانه هاي شخصي است  از سوي ديگر افراد جوياي كار در حال حاضر بطور فزاينده اي مواجه با فرصتهاي شغلي‌اي هستند كه مستلزم تسلط و يا حداقل آشنايي با كاربرد كامپيوتر است.

موضوع طرح : مونتاژ كامپيوتر به ظرفيت ۲۵۰ دستگاه در سال

محل اجراي طرح : قابل اجرا در سراسر كشور

سرمايه گذاري كـل: ۳۶۱/۶۹ ميليون ريال

سهم آوردة متقاضي: ۴۱/۶۹ ميليون ريال

سهم تسهيلات: ۳۲۰ميليون ريال

دورة بازگشـت سرمايه: ۲۱ ماه

 

طرح توجیهی چیست؟

مطالعه‌ای است برایاسخ به سؤالی بسیار ساده: آیا ایده‌ی مورد نظر (در رابطه با کسب‌وکارمان) امکان‌پذیر است؟ در حالی که در ظاهر ساده‌ به‌نظر می‌رسد، پیدا کردن پاسخ آن اغلب متضمن صرف انرژی‌های قابل‌توجه به‌منظور جست‌وجو در حیطه‌های گوناگون است. مواردی چون رقبای موجود در بازار، گزینه‌های مالی، ملاحظات فنی و تولیدی، عوامل فراوانی برای بررسی توجیه‌پذیر بودن راه‌اندازی هر کسب‌و‌کار تازه هستند. در ادامه به شما خواهیم گفت که چه زمانی برای آغاز فرایند تهیه‌ی طرح توجیهی مناسب است؟ مواردی که لازم است در گزارش نهایی یافته‌هایتان به آن اشاره کنید کدام‌ها هستند؟ شایسته‌ترین فرد برای انجام این تحلیل چه کسی است؟ و پرسشنامه‌ها چگونه برای یافتن پاسخ برخی از فوری‌ترین سؤالات طرح توجیهی به کمک شما می‌آیند.

برای مشاهده ایده ها وطرح های توجیهی بیشتر اینجا کلیک کنید.