سورس کد کامل وب سایت چند زبانه در Asp.net

سورس کد کامل وب سایت چند زبانه در Asp.net
توضیحات محصول
سورس کد کامل وب سایت چند زبانه در Asp.netReviewed by پیک فایل on Dec 6Rating: 4.5سورس کد کامل وب سایت چند زبانه در Asp.netسورس کد کامل وب سایت چند زبانه در Asp.net که شامل یک وب سایت کامل و جدید می باشد که در جدیدترین فریم ورک شرکت مایکروسافت ارائه شده است.

 

سورس کد کامل وب سایت چند زبانه در Asp.net

 

در این پست سورس کد کامل وب سایت چند زبانه در Asp.net ارائه شده است .

 

ASP و ASP.NET چیست؟

 ASP مخفف كلمات Active Server Pages مى‌باشد. ASP برنامه اي است كه درون IIS اجرا مى‌شود. IIS مخفف كلمات Internet Imformation Services مى‌باشد. این زبان برنامه نویسی اکنون منسوخ شده است و به جای آن زبان اسکریپت نویسی ASP.NET قرار گرفته است .

Asp

ASP.NET تحت وب است . توسط شرکت مایکروسافت عرضه گردید . برای ساخت سایت‌های Web و برنامه‌های Web پویا وسرویس‌های Web پویا وسرویس‌های Web XML استفاده می گردد .مبتنی بر زبانهای مشترک در حال اجرا است که به برنامه نویسان اجازه می‌دهد کدهای ASP را با استفاده از هر زبان Framework.NET بنویسند. یک زبان برنامه نویسی نیست بلکه یک تکنولوژی برنامه نویسی وب با استفاده از دات نت است. با #C یا #F یا زبان های برنامه نویسی دیگرمی توان دات نت ASP.NET نوشت .


بیشتر بخوانید …سورس کد ایجاد سبد خرید با زبان php


 

asp.net زبان برنامه نویسی است که شرکت هاو سازمان های بزرگ برای نرم افزارهای تحت وب خود از این زبان برنامه نویسی استفاده می کنند.

سورس کد کامل وب سایت چند زبانه در Asp.net

سورس کد کامل وب سایت چند زبانه در Asp.net

بسیاری از زبان ها یا Platform های دیگر را پشتیبانی نمی کند اما در این حین به شما امکانات بسیار ساده ای برای شروع برنامه نویسی می دهد ، ماژول های آماده و محیطی ساده و رابط کاربری آسان برنامه نویسی را برای کاربران لذت بخش می کند.

آیا صفحات سرویس دهنده فعال قدیمی (ASP) وASP.NET می‌توانند درکنار یکدیگر در یک برنامه WEB اجرا شوند؟

درIIS ۶٫۰ وقبل ازآن، صفحاتی که با نسخه‌های متفاوتی از ASP نوشته می‌شد نمی‌توانستند حالت جلسه را بدون استفاده ازکتابخانه‌های مشخص ثابت تقسیم کند. این ایراد درASP.NET وجود ندارد و برنامه‌های ASP درکنار یکدیگر بر روی IIS ۷ اجرا می‌شود. در IIS ۷، نمونه‌ها می‌توانند درخطوط مجتمع اجرا شوند که اجازه می‌دهد تا نمونه‌ها درهرزبانی نوشته شود، تا برای هر درخواستی قابل نمایش گردد.

 

www.peakfile.com

 

مقالات مرتبط :