سورس کد (Minifier(WebMarkupMin برای XHTML,HTML و XML

سورس کد (Minifier(WebMarkupMin برای XHTML,HTML و XML
توضیحات محصول
سورس کد (Minifier(WebMarkupMin برای XHTML,HTML و XMLReviewed by پیک فایل on Dec 6Rating: 4.5سورس کد (Minifier(WebMarkupMin برای XHTML,HTML و XMLسورس کد (Minifier(WebMarkupMin برای XHTML,HTML و XML کوچک کننده ی کدهای XHTML,HTML و XML برای افزایش سرعت و کارایی برنامه ها به کار میرود

سورس کد (Minifier(WebMarkupMin برای XHTML,HTML و XML

 

در این پست سورس کد (Minifier(WebMarkupMin برای XHTML,HTML و XML ارائه شده است .

 

XML زير مجموعه ساده شده‌اي از زبان SGML مي‌باشد.  SGML يك زبان عمومي و پيچيده براي نشانه‌گذاري داده‌هاست كه در دهه ۸۰ بوجود آمد و پدر زبانهاي نشانه‌گذاري محسوب مي‌شود. از آنجایی که SGML قابلیتهای زیادی داد زبان پیچیده ای هم محسوب می شود بنابراین انجمن وب XML را جانشین آن کرد زیرا این زبان ساده تر می باشد.

مشخصات فنی XML مخفف زبان نشانه گذاری قابل گسترش (eXtensible Markup Language) است. زبان های نشانه گذاری، مانند HTML یا XML، ابزار مورد استفاده برای شناسایی ساختارهای مختلف در یک صفحه وب می باشند. این زبان ها بیانگر یک مرورگر وب و یا یک برنامه هستند: این صفحه، دسته ای از متن نخواهد بود. بلکه شامل دستورالعمل ها و اطلاعات و همچنین داده هایی است که باید بر روی صفحه ظاهر شوند. انعطاف پذیری XML آن را برای کاربرد در رابطه با زبان های برنامه نویسی دیگر ( در طراحی سایت ) و برنامه های کاربردی پایگاه داده ایده آل می کند.

 


بیشتر بخوانید …سورس کد ایجاد سبد خرید با زبان php


در اینجا چهار دلیل اساسی برای استفاده از xml به عنوان ابزاری در طراحی وب سایت ارائه شده است:

  1. سهولت: یادگیری XML آسان است زیرا شما بر طرح و ساختار صفحه کنترل دارید. برنامه نویسان در طراحی سایت ، نام عنصر مورد نظر خود را توسعه می دهند. این به این معنی است که هیچ محدودیتی برای تعداد برچسب هایی است که می تواند بر روی یک سند XML استفاده شود.

سورس کد (Minifier(WebMarkupMin برای XHTML,HTML و XML

سورس کد (Minifier(WebMarkupMin برای XHTML,HTML و XML

  1. متن قابل خواندن: XML می تواند از طریق اکثر مرورگرها و داده استخراج شده موثر منقطع شود. از آنجا که طراحی سایت یا به عبارت صحیح تر، طراحان سایت تمام ویژگی ها، برچسب ها و ساختار عناصر را خلق می کنند، XML می تواند دارای داده های متا و برچسب های قابل تشخیص SEO در هر نقطه باشند.

  1. محتوا : XML یک ظرف ذخیره سازی است. که باعث می شود محتوای صفحه از ظاهر آن با ارزش تر شود.XML بر روی داده ها تمرکز دارد نه ویژگی های چگونگی نوشتن کدها.

  1. کمک به طراحی سایت

 

 

www.peakfile.com

 

 

مقالات مرتبط :