آموزش تصویری کنترل Help Provider در #C (سی شارپ)

توضیحات محصول
آموزش تصویری کنترل Help Provider در #C (سی شارپ)Reviewed by فرشاد مراحم on May 2Rating: 5.0آموزش تصویری کنترل Help Provider در #C (سی شارپ)هدف از فراهم نمودن این فایل توسط گروه برنامه نویسی پیک فایل ، آموزش تصویری کنترل پر کاربرد Help Provider در محیط ویندوز فرم سی شارپ به همراه سورس کد برای دانشجویان و علاقمندان به برنامه نویسی در محیط Net. می باشد.

آموزش تصویری کنترل Help Provider در #C (سی شارپ)

هدف از فراهم نمودن این فایل توسط گروه برنامه نویسی پیک فایل ، آموزش تصویری کنترل پر کاربرد Help Provider در محیط ویندوز فرم سی شارپ به همراه سورس کد برای دانشجویان و علاقمندان به برنامه نویسی در محیط Net. می باشد.

آموزش تصویری کنترل Help Provider در #C (سی شارپ)

آموزش تصویری کنترل Help Provider در #C (سی شارپ)

کنترل Help Provider چیست ؟

این کنترل برای نمایش راهنما برای کاربر هنگام استفاده از نرم افزار کاربرد دارد که با فشار دادن دکمه ی F1 هنگام Run بودن پروژه فایل راهنما نمایش داده می شود.

نحوه ی انتخاب فایل راهنما به این صورت است که میتوان یک فایلی با هر فرمت دلخواه در سیستم ایجاد کرد و  آدرس آن فایل را به خاصیت موجود در کنترل Help provider به نام  Help Name Space اختصاص داد.

اهداف آموزشی این ویدیو عبارت اند از:

  1. آموزش اختصاص آدرس به متد Help Name Space

  2. آموزش استفاده از متد  Set Show Help برای نمایش فایل راهنما

  3. نحوه اختصاص Help Provider به کنترل های موجود در فرم

  4. توضیحات در ارتباط با متد Set Help String

  5. کار با Property های موجود در Form 

  6. آموزش ایجاد Help Button در فرم به جای Minimize,Maximize Box

تمامی سورس کدها و پروژه های موجود در Peak File جهت ارتقاء دانش برنامه نویسی دانشجویان و علاقمندان به برنامه نویسی Net. می باشد. امید است مطالب گفته شده و پروژه های موجود مورد رضایت شما عزیزان قرار بگیرد

برای مشاهده سورس کد ها و ویدیوهای آموزشی بیشتر اینجا کلیک کنید

مهم ترین ویژگی سورس کد های گروه Peak File در تکنیک استفاده شده برای آموزش برنامه نویسی می باشد که تمامی افراد و دانشجویان علاقمند به یادگیری در تمامی رشته ها میتوانند در راستای تسلط به برنامه نویسی به زبان #C و طراحی Application های Desktop از این فایل ها استفاده کنند.

مدرس  : مهندس فرشاد مراحم برنامه نویس Net. , کارشناس IT