شیر دوش های صنعتی

شیر دوش های صنعتی
توضیحات محصول
شیر دوش های صنعتیReviewed by peakfile on Jun 28Rating: 5.0شیر دوش های صنعتی شیردوش های صنعتی - خرید طرح توجیهی جدید - طرح کارآفرینی در سال 97 - طرح توجیهی - کارآفرینی و اشتغال زایی - دانلود pdf شیردوش های صنعتی

شیر دوش های صنعتی

شیر دوش های صنعتی

شیر دوش های صنعتی

نام محصول : شیر دوش های صنعتی

موارد کاربرد محصول : برای دوشیدن شیر گاو

میزان تولید داخلی : ۳۱۰۰۰ دستگاه

اشتغال زایی : ۴۰ نفر

اسامی مواد اولیه عمده : ورق استیل ضد زنگ

فهرست های مهم شیر دوش های صنعتی عبارتند از :

۱) معرفی محصول 

۲) وضعیت عرضه و تقاضا 

۳) شرح فرآیند و تکنولوژی های تولید

۴) میزان مواد اولیه مورد نیاز سالیانه 

۵) پیشنهاد منطقه مناسب برای اجرای طرح

۶) وضعیت تامین نیروی انسانی و اشتغال

.

.

شیر دوش های صنعتی چیست؟

دامپروری در بخش کشاورزی ایران به واسطه برخی ویژگی ها دارای مرتبه با اهمیت تری در مقایسه با سایر زیر بخش های زراعت ، باغبانی و … می باشد.نگاهی به جایگاه جهانی ایران در تولیدات دامپروری بیانگر ارزش و ضرورت توجه روز افزون به ارتقای کیفیت این بخش است.همچنین این زیر بخش سهم مهمی در درآمد جمعیت فعال بخش کشاورزی دارد و پشتوانه اقتصادی سایر بخش های اقتصادی کشور نیز به شمار می آید.

طرح توجیهی چیست؟

مطالعه ای است برای پاسخ به سوالی ساده : آیا ایده ی مورد نظر (در رابطه با کسب و کارمان) امکان پذیر است؟ در حالی که در ظاهر ساده به نظر میرسد، پیدا کرد پاسخ آن اغلب متضمن صرف انرژی های قابل توجه به منظور جست و جو در حیطه های گوناگون است. مواردی چون رقبای موجود در بازار، گزینه های مالی، ملاحظات فنی و تولیدی، عوامل فراوانی برای بررسی توجیه پذیر بودن راه اندازی هر کسب و کار تازه هستند.در ادامه به شما خواهیم گفت که چه زمانی برای آغاز فرآیند تهیه ی طرح توجیهی مناسب است؟ مواردی که لازم است در گزارش نهایی یافته هایتان به آن اشاره کنید کدام ها هستند؟ شایسته ترین فرد برای انجام این تحلیل چه کسی است؟ و پرسشنامه ها چگونه برای یافتن پاسخ برخی از فوری ترین سوالات طرح توجیهی به کمک شما می آیند.

>>جهت مشاهده سایر طرح های توجیهی فروشگاه بزرگ پیک فابل اینجا کلیک کنید<<