سورس کد Helpers برای مدیریت داده های SEO در وب سایت های ASP.NET

سورس کد Helpers برای مدیریت داده های SEO در وب سایت های ASP.NET
توضیحات محصول
سورس کد Helpers برای مدیریت داده های SEO در وب سایت های ASP.NETReviewed by پیک فایل on Dec 6Rating: 4.5سورس کد Helpers برای مدیریت داده های SEO در وب سایت های ASP.NETسورس کد Helpers برای مدیریت داده های SEO در وب سایت های ASP.NET بهینه‌سازی موتور جست‌وجو یا SEO به روش‌هایی اشاره دارد که وبسایت‌ها از آنها بهره می‌گیرند تا وقتی کاربران اینترنتی برای یک عبارت خاص در موتور های جستجو جست‌وجو می‌کنند، در صدر صفحات نتایج جست‌وجو قرار گیرند.

 

سورس کد Helpers برای مدیریت داده های SEO در وب سایت های ASP.NET

 

در این پست سورس کد Helpers برای مدیریت داده های SEO در وب سایت های ASP.NET ارائه شده است .

سئو چیست؟

بهینه‌سازی موتور جست‌وجو (Search Engine Optimization: SEO) به روش‌هایی اشاره دارد که وبسایت‌ها از آنها بهره می‌گیرند تا وقتی کاربران اینترنتی برای یک عبارت خاص در وبسایت‌هایی نظیر گوگل، یاهو یا بینگ جست‌وجوی می‌کنند، در صدر صفحات نتایج جست‌وجو (Search Engine Result Pages: SERPs) قرار گیرند. بدین ترتیب سئو باعث جذب ترافیک برای وبسایت و افزایش فروش و درآمد خواهد شد.

تبلیغات بنری چیست و چه جایگاهی در بازاریابی اینترنتی دارد؟

تصور کنید بتوانید کاری کنید که وقتی افراد کلیدواژه‌های مرتبط با کسب‌وکار شما را در گوگل جست‌وجو می‌کنند، اولین لینکی که می‌بینند متعلق به وبسایت شما باشد. در چنین حالتی گوگل به جایی تبدیل شده است که به‌طور رایگان، محصولات یا خدمات شما را تبلیغ می‌کند و در مقابل چشمان هزاران یا حتی میلیون‌ها مخاطبان قرار می‌دهد.


بیشتر بخوانید …سورس کد ایجاد سبد خرید با زبان php


 

چنین نتیجه دل‌خواهی نیازمند برنامه و استراتژی است و خودبه‌خود اتفاق نمی‌افتد. برای ایجاد استراتژی سئو، در اینجا کمی درباره‌ی پس‌زمینه و فهم موتورهای جستجو مانند گوگل توضیح می‌دهیم و بررسی می‌کنیم که چگونه از معیارهایی برای رتبه‌دهی اورگانیک به جایگاه وب‌سایت‌ها استفاده می‌کنند.

سورس کد Helpers برای مدیریت داده های SEO در وب سایت های ASP.NET

سورس کد Helpers برای مدیریت داده های SEO در وب سایت های ASP.NET

هدف موتور جستجو این است که نتایج بی‌طرفانه‌ای برای شما فراهم کند تا اطلاعاتی را که لازم دارید، با بیشترین سرعت و دقت ممکن دراختیار شما قرار دهد. برای انجام این کار موتورهای جستجو قادر هستند، همه‌ی اطلاعات آنلاین را تشخیص بدهند و آنها را با توجه به کیفیت و ربط‌‌شان رتبه‌بندی کنند. زمانی‌که موتورهای جستجو وبسایت‌ها را در یک جستجوی اورگانیک رتبه‌دهی می‌کنند، صدها عامل دخیل هستند (رتبه‌دهی ارگانیک بدین معنی است که وبسایت شما بدون پرداختهیچ هزینه‌ای در بالاترین نتایج جست‌وجو نمایش داده شود که بعدا بیشتر درباره آن توضیح می‌دهیم). شگفت‌آور است که آنها می‌توانند میلیاردها داده‌ را در کمتر از ۰٫۵ ثانیه تحلیل کنند! فعالیت‌هایی که برای بهینه‌کردن وب‌سایت‌تان انجام می‌دهید، تأثیر مستقیمی برروی رتبه‌ی سئوی سایت شما دارد. اجزایی مانند برچسب H1، واژه‌هایی که در توضیح متا استفاده می‌کنید، محتوا و تکرار کلیدواژه‌ها، پایا‌پیوند‌ها و پیوند‌های ورودی برخی از مواردی هستند که می‌توانید برای بهبود رتبه‌‌ی سایت‌تان از آنها استفاده کنید.

www.peakfile.com

 

 

مقالات مرتبط :