سورس کد Front-End Checklist وب سایت های مدرن و دقیق

سورس کد Front-End Checklist وب سایت های مدرن و دقیق
توضیحات محصول
سورس کد Front-End Checklist وب سایت های مدرن و دقیقReviewed by پیک فایل on Nov 29Rating: 4.5سورس کد Front-End Checklist وب سایت های مدرن و دقیقسورس کد Front-End Checklist وب سایت های مدرن و دقیق که با جاوا اسکریپت که یک زبان برنامه نویسی کاملا داینامیک است که زمانیکه به اسنادHTML اعمال میشود, تعامل پویا با وبسایت را ممکن میکند.

سورس کد Front-End Checklist وب سایت های مدرن و دقیق

 

در این پست سورس کد Front-End Checklist وب سایت های مدرن و دقیق ارائه شده است .

 

جاوااسکریپت یک زبان برنامه نویسی کاملا داینامیک است که زمانیکه به اسنادHTML اعمال میشود, تعامل پویا با وبسایت را ممکن میکند. جاوااسکریپت توسط برندان ایخ یکی از موسسین پروژه موزیلا، بنیاد موزیلا و شرکت موزیلا، ساخته شد.

با جاوااسکریپت انجام هرچیزی امکان پذیر است. ابتدا شما با خصوصیات ساده و کاربردی این زبان مانند کار با حلقه ها، گالری تصاویر، تغییر قالب بندی و واکنش به کلیک دکمه ها، شروع خواهید نمود. به مرور زمان و با کسب مهارت در جاوااسکریپت شما قادر به ساخت بازی ها، انیمشن های دو بعدی و سه بعدی، برنامه ها و… خواهید شد.

 


بیشتر بخوانید … آموزش کامل Java Script


جاوااسکریپت ذاتا خیلی فشرده اما در عین حال انعطاف پذیر است، و توسعه دهندگان با استفاده از همین خصوصیت انعطاف پذیری جاوااسکریپت ابزارهای بسیاری را نوشته اند که برروی هسته زبان جاوااسکریپت قرار می گیرند و به کمک آنها می توان با تلاش کم به قابلیت های بیشتر دست یافت. این قابلیت ها شامل موارد زیر می گردد:

واسط‌ های برنامه نویسی کاربردی  (APIs) — APIs  ،  در داخل مرورگر تعبیه شده اند تا کارهایی مانند ایجاد پویایه HTML  و تنظیم استایل های CSS ، یا گرفتن و دستکاری یک استریم ویدئو از وب کم کاربر، یا ایجاد گرافیک های سه بعدی و نمونه های صوتی را فراهم کنند.

 

سورس کد Front-End Checklist وب سایت های مدرن و دقیق

سورس کد Front-End Checklist وب سایت های مدرن و دقیق

 

API های مختلف به توسعه دهندگان اجازه میدهند که کارایی های مختلف را به نرم افزار هایشان با اضافه کردن قابلیت سایت های دیگر مانند توییتر یا فیسبوک بیفزاییند.

فریمورک های مختلف و کتابخانه ها را می توانید به html تان اضافه کنید تا به شما اجازه ساخت سریع سایت و اپلیکیشنتان را بدهد.

 

www.peakfile.com

 

 

مقالات مرتبط :