سورس کد قالب آماده و گرافیکی html/css

سورس کد قالب آماده و گرافیکی html/css
توضیحات محصول
سورس کد قالب آماده و گرافیکی html/cssReviewed by peakfile on Nov 2Rating: 5.0سورس کد قالب آماده و گرافیکی html/cssسورس کد قالب آماده و گرافیکی html/css یک زبان نشانه گذاری است ، به اين معنی که بخش های مختلف توسط اجزايی به نام تگ از هم جدا شده ، که هر کدام دارای کاربرد و خواص مربوط خود هستند . اين تگ ها به مرورگر اعلام می کنند که هر بخش از صفحه چه نوع عنصری است و بايد به چه صورت نمايش داده شود .

سورس کد قالب آماده و گرافیکی html/css

این سورس توسط گروه peakfile نوشته شده و بسیار بروز و گرافیکی میباشد و بسیار مناسب برنامه نویسان و دانشجویان عزیز و گرامی میباشد

که از این سورس کد میتوان استفاده کرد.

سورس کد قالب آماده و گرافیکی html/css

سورس کد قالب آماده و گرافیکی html/css

 

HTML چیست ؟

عبارت HTML ( اچ تی ام ال ) مخفف Hyper Text Markup Language به معنی زبان نشانه گذاری فوق متن است. Html زبان استاندارد طراحی صفحات وب است و کليه کدهای صفحه اعم از طرف سرور و طرف مشتری در نهايت به کدهای HTML تبديل شده و توسط مرورگر نمايش داده می شوند.

به عبارت دیگر مرورگر ها هیچکدام از کدها و کنترل های سمت سرور همچون کدهای asp و php را نمیشناسند و کد قابل فهم برای آنها اچ تی ام ال می باشد.

کامپایلر های زبان های برنامه نویسی سروری در نهایت کد های خود را برای نمایش به کد اچ تی ام ال تبدیل میکنند و برای مرورگر میفرستند تا به کاربران نمایش داده شود.

HTML یک زبان نشانه گذاری است ، به اين معنی که بخش های مختلف توسط اجزايی به نام تگ از هم جدا شده ، که هر کدام دارای کاربرد و خواص مربوط خود هستند . اين تگ ها به مرورگر اعلام می کنند که هر بخش از صفحه چه نوع عنصری است و بايد به چه صورت نمايش داده شود .

www.peakfile.com