سورس کد دنباله ی فیبوناچی در سی شارپ

سورس کد دنباله ی فیبوناچی در سی شارپ
توضیحات محصول
سورس کد دنباله ی فیبوناچی در سی شارپReviewed by peakfile on Jul 16Rating: 5.0سورس کد دنباله ی فیبوناچی در سی شارپسورس کد دنباله ی فیبوناچی در سی شارپ آموزش سی شارپ سورس کد سی شارپ پروژه های ارزان سی شارپ آموزش c# پروژه برنامه نویسی

سورس کد دنباله ی فیبوناچی در سی شارپ

سورس کد دنباله ی فیبوناچی در سی شارپ

سورس کد دنباله ی فیبوناچی در سی شارپ

دنباله (تصاعد) فیبوناچی (Fibonacci Sequence) یک سری از اعداد است.

۰, ۱, ۱, ۲, ۳, ۵, ۸, ۱۳, ۲۱, ۳۴, …

در هر مرحله عدد بعدی با استفاده از جمع کردن دو عدد ماقبل عدد مورد نظر بدست می آید.

  • ۲ از جمع دو عدد قبل خود بدست آمده ( ۱ + ۱ )

  • مشابه آن، ۳ از جمع دو عدد قبل خود بدست آمده ( ۲ + ۱ )

  • و ۵ بدست می آید از ( ۳ + ۲ )

  • و به همین ترتیب ادامه می یابد!

برای دانشجویان رشته کامپیوتر و علاقمندان به برنامه نویسی به زبان سی شارپ یک پروژه بسیار چالبی برای افزایش تسلط به برنامه نویسی در محیط سی شارپ می باشد.

 

تمامی سورس کدها و پروژه های موجود در Peak File جهت ارتقاء دانش برنامه نویسی دانشجویان و علاقمندان به برنامه نویسی Net. می باشد. امید است مطالب گفته شده و پروژه های موجود مورد رضایت شما عزیزان قرار بگیرد

برای مشاهده سورس کد ها و ویدیوهای آموزشی بیشتر اینجا کلیک کنید

مهم ترین ویژگی سورس کد های گروه Peak File در تکنیک استفاده شده برای آموزش برنامه نویسی می باشد که تمامی افراد و دانشجویان علاقمند به یادگیری در تمامی رشته ها میتوانند در راستای تسلط به برنامه نویسی به زبان #C و طراحی Application های Desktop از این فایل ها استفاده کنند.

Programmer : مهندس فرشاد مراحم برنامه نویس Net. , کارشناس IT

توضیحات کوتاهی در مورد زبان محبوب سی شارپ :

سی شارپ (#C) زبان برنامه نویسی نوینی است که توسط شرکت مایکروسافت در ابتدای هزارهجدید میلادی، معرفی شد. این زبان از نظر نحو (Syntax) بسیار شبیه زبانهای برنامه نویسی C و C++ و جاوا (Java) است و البتهبعد از همه آنها طراحی شده است. بنابراین بسیاری از ویژگی‌های مفید اینزبان‌ها را حفظ و تقویت کرده و سعی شده است تا ویژگی‌های منفی آن‌ها را حذف کند.