سورس کد کار با Drop Down List در ASP.NET MVC

توضیحات محصول
سورس کد کار با Drop Down List در ASP.NET MVCReviewed by فرشاد مراحم on Jun 24Rating: 5.0سورس کد کار با Drop Down List در ASP.NET MVCسورس کد کار با Drop Down List در ASP.NET MVC

سورس کد کار با Drop Down List در ASP.NET MVC

 

سورس کد کار با Drop Down List در ASP.NET MVC

سورس کد کار با Drop Down List در ASP.NET MVC

هدف از فراهم نمودن این سورس کد استفاده از Drop Down List به صورت Ajax در قالب پروژه ثبت اطلاعات در پلتفرم ASP.NET MVC می باشد که سعی شده از تکنولوژی ها و آخرین متد ها برای تهیه ی این سورس کد استفاده شود و همچنین دارای فایل های MDF,LDF مربوط به Database می باشد که با Attach  کردن این فایل ها میتوانید براحتی از آنها استفاده کنید

در این پروژه که از تکنولوژی MVC برای پیاده سازی استفاده شده است یک پروژه ی کاملا حرفه ای می باشد و از آخرین متدها سعی شده استفاده شود و  دانشجویان و علاقمندان به طراحی WEB Application و برنامه نویسی در  MVC می توانند از این سورس کد در پروژه های خود استفاده کنند و یک سورس بسیار خوبی برای افزایش دانش برنامه نویسی میتواند باشد.

توضیحاتی در مورد پلتفرم محبوب ASP.Net

ASP.NET نسل بعدی Active Server Pages یا ASP است که توسط شرکت میکروسافت ارائه شده است. این محصول توسط میکروسافت بعنوان شاخص اصلی فناوری در ساخت سایتهای وب در نظر گرفته شده است. با استفاده از ASP.NET می توان هم اینترانت کوچک یک شرکت را ساخت و هم یک سایت وب تجاری خیلی بزرگ را طراحی و پیاده سازی نمود. مهمترین نکاتی که در طراحی این محصول در نظر گرفته شده است راحتی استفاده و بالا بودن کارائی و قابلیت آن می باشد.

تمامی سورس کدها و ویدیو های موجود در Peak File جهت ارتقاء دانش برنامه نویسی دانشجویان و علاقمندان به برنامه نویسی Net. می باشد.

امید است مطالب گفته شده و پروژه های موجود مورد رضایت شما عزیزان قرار بگیرد.

مهم ترین ویژگی سورس کد های گروه Peak File در تکنیک استفاده شده برای آموزش برنامه نویسی می باشد که تمامی افراد و دانشجویان علاقمند به یادگیری در تمامی رشته ها میتوانند در راستای تسلط به برنامه نویسی به زبان #C سی شارپ و طراحی Application های Desktop و WEB Application  از این فایل ها استفاده نمایند.

برنامه نویس  : مهندس فرشاد مراحم برنامه نویس Net. , کارشناس IT

جهت مشاهده ی ویدیوی معرفی کاملترین پکیج آموزش سی شارپ اینجا کلیک کنید.