آموزش تصویری کپی کردن فایل با استفاده از دستورات CMD

آموزش تصویری کپی کردن فایل با استفاده از دستورات CMD
توضیحات محصول
آموزش تصویری کپی کردن فایل با استفاده از دستورات CMDReviewed by فرشاد مراحم on May 19Rating: 5.0آموزش تصویری کپی کردن فایل با استفاده از دستورات CMDهدف از فراهم نمودن این فایل آموزش تصویری استفاده از دستورات CMD برای کپی کردن فایل از یک درایو به درایو دیگر می باشد و همچنین دستور Color برای تغییر رنگ foreground در این ویدیو آموزش داده می شود.

آموزش تصویری کپی کردن فایل با استفاده از دستورات CMD

هدف از فراهم نمودن این فایل آموزش تصویری استفاده از دستورات CMD برای کپی کردن فایل از یک درایو به درایو دیگر می باشد و همچنین دستور Color برای تغییر رنگ foreground در این ویدیو آموزش داده می شود.

آموزش تصویری کپی کردن فایل با استفاده از دستورات CMD

آموزش تصویری کپی کردن فایل با استفاده از دستورات CMD

توضیحاتی در ارتباط با CMD :

رایانه‌ ها به وسیله سیستم عامل امکانات نرم افزاری و سخت افزاری را در اختیار کاربران قرار می‌ دهند و این کار را با استفاده از رابط کاربری User Interface انجام می‌ دهند. رابط کاربری در سیستم عامل‌ های قدیمی فقط بصورت متنی بود (همانند خط فرمان) و با پیشرفت دانش رایانه ، رابط‌های کاربری گرافیکی Graphic User Interface هم به سیستم عامل‌ ها افزوده شد. خط فرمان در سیستم عامل‌های مانند ویندوز ، لینوکس و… بصورت یک نرم افزار ارائه می‌شود که Command Prompt نام دارد.

اهداف آموزشی این فایل عبارت اند از :

  1. آموزش Run as Administrator of CMD

  2. آموزش لیست کردن Color ها با استفاده از دستور?/ Color

  3. آموزش تغییر Color مربوط به foreground

  4. استفاده ار دستور Copy برای کپی کردن یک فایل Copy Source Des

تمامی سورس کدها و پروژه های موجود در Peak File جهت ارتقاء دانش برنامه نویسی دانشجویان و علاقمندان به علوم مختلف رشته کامپیوتر و IT می باشد. امید است مطالب گفته شده و پروژه های موجود مورد رضایت شما عزیزان قرار بگیرد

برای مشاهده سورس کد ها و ویدیوهای آموزشی بیشتر اینجا کلیک کنید

مهم ترین ویژگی سورس کد های گروه Peak File در تکنیک استفاده شده برای آموزشمی باشد که تمامی افراد و دانشجویان علاقمند به یادگیری در تمامی رشته ها میتوانند در راستای تسلط به برنامه نویسی  و علم بسیار گسترده فناوری اطلاعات IT ,طراحی Application های Desktop و همچنین طراحی سایت از این فایل ها استفاده کنند.

مدرس  : مهندس فرشاد مراحم برنامه نویس Net. , کارشناس IT