کنستانتره آب هویج

کنستانتره آب هویج
توضیحات محصول
کنستانتره آب هویجReviewed by peakfile on Jul 4Rating: 5.0کنستانتره آب هویج کنستانتره آب هویج - طرح توجیهی - خرید طرح توجیهی جدید - طرح کارآفرینی در سال 97 - کارآفرینی و اشتغال زایی - طرح توجیهی سال 97

کنستانتره آب هویج

کنستانتره آب هویج

کنستانتره آب هویج

 

نام محصول : کنستانتره آب هویج

ظرفیت پیشنهادی طرح : ۳۰۰۰

مواد اولیه : ۵۰۰۰ میلیون ریال

اشتغال زایی : ۲۵ نفر

زمین مورد نیاز : ۷۰۰۰ متر مربع

فهرست های مهم این محصول عبارتند از :

۱) معرفی محصول

۲) وضعیت عرضه و تقاضا

۳) بررسی اجمالی تکنولوژی و روش های تولید عرضه محصول در کشور

۴) تعیین نقاط قوت و ضعف تکنولوژی

معرفی محصول :

هویج گیاهی است دو ساله از خانواده چتریان، قسمت مورد استفاده گیاه هویج، ریشه، میوه و تخم آن است. موطن اصلی هویج در اروپا، شمال آفریقا و آسیا میباشد. و پاره ای از انواع آن در آمریکای شمالی و جنوبی یافت می شود. یکی از سبزیجات مهم دنیا از نقطه نظر تغذیه ای و اقتصادی هویج است.و در بین کشور های تولید کننده جهان چین با ۳۵ درصد در رتبه اول و پس از آن به ترتیب آمریکا و روسیه با ۸ درصد، لهستان و ژاپن با ۳ درصد از سهم تولید جهانی بالاترین میزان تولید را دارد.

طرح توجیهی چیست؟

مطالعه ای است برای پاسخ به سوالی ساده : آیا ایده ی مورد نظر (در رابطه با کسب و کارمان) امکان پذیر است؟ در حالی که در ظاهر ساده به نظر میرسد، پیدا کرد پاسخ آن اغلب متضمن صرف انرژی های قابل توجه به منظور جست و جو در حیطه های گوناگون است. مواردی چون رقبای موجود در بازار، گزینه های مالی، ملاحظات فنی و تولیدی، عوامل فراوانی برای بررسی توجیه پذیر بودن راه اندازی هر کسب و کار تازه هستند.در ادامه به شما خواهیم گفت که چه زمانی برای آغاز فرآیند تهیه ی طرح توجیهی مناسب است؟ مواردی که لازم است در گزارش نهایی یافته هایتان به آن اشاره کنید کدام ها هستند؟ شایسته ترین فرد برای انجام این تحلیل چه کسی است؟ و پرسشنامه ها چگونه برای یافتن پاسخ برخی از فوری ترین سوالات طرح توجیهی به کمک شما می آیند.

>>جهت مشاهده سایر طرح های توجیهی فروشگاه بزرگ پیک فابل اینجا کلیک کنید<<