طرح توجیهی، فنی و اقتصادی طرح تولید کود کمپوست

طرح توجیهی، فنی و اقتصادی طرح تولید کود کمپوست
توضیحات محصول
طرح توجیهی، فنی و اقتصادی طرح تولید کود کمپوستReviewed by peakfile on Jun 27Rating: 5.0طرح توجیهی، فنی و اقتصادی طرح تولید کود کمپوستطرح توجیهی، فنی و اقتصادی طرح تولید کود کمپوست - طرح توجیهی - دانلود طرح توجیهی تولید کود کمپوست - خرید طرح توجیهی - گزارش طرح توجیهی

طرح توجیهی، فنی و اقتصادی طرح تولید کود کمپوست

طرح توجیهی، فنی و اقتصادی طرح تولید کود کمپوست

طرح توجیهی، فنی و اقتصادی طرح تولید کود کمپوست

موضوع : تولید کود کمپوست

کمپوست در سال: ۱۰۰۰۰ تن

مواد داخلی : ۱۰۰ درصد

آب مصرفی سالیانه : ۲۷۰۰۰ متر مکعب

فهرست طرح تولید کود کمپوست عبارتند از :

۱) خلاصه مطالعات فنی و اقتصادی

۲) معرفی محصول طرح

۳) مطالعات فنی و مهندسی طرح

۴) بررسی های مالی و اقتصادی طرح

۵) محاسبه شاخص های مالی

 کمپوست چیست؟

کمپوست ماده ای ارگانی است که در فرایندی به نام کمپوست تجزیه شده است. این فرآیند مواد مجدد مختلفی را تولید می کند که در غیر این صورت به عنوان مواد زائد مورد استفاده قرار می گیرند و یک تهویه کننده خاک (کمپوست) را تولید می کند.

کمپوست غنی از مواد مغذی است. برای مثال در باغ ها، محوطه سازی، باغبانی، کشاورزی شهری و کشاورزی ارگانیک استفاده می شود. خود کمپوست برای بسیاری از زمینها مفید است: از جمله به عنوان یک تهویه کننده خاک، کود، یا اسیدهای هومیک، و همچنین یک آفت کش طبیعی برای خاک. در اکوسیستم، کمپوست برای کنترل فرسایش، احیاء زمین و جریان، ساخت و ساز تالاب و به عنوان پوشش زباله مفید است.

طرح توجیهی چیست؟

مطالعه ای است برای پاسخ به سوالی ساده : آیا ایده ی مورد نظر (در رابطه با کسب و کارمان) امکان پذیر است؟ در حالی که در ظاهر ساده به نظر میرسد، پیدا کرد پاسخ آن اغلب متضمن صرف انرژی های قابل توجه به منظور جست و جو در حیطه های گوناگون است. مواردی چون رقبای موجود در بازار، گزینه های مالی، ملاحظات فنی و تولیدی، عوامل فراوانی برای بررسی توجیه پذیر بودن راه اندازی هر کسب و کار تازه هستند.در ادامه به شما خواهیم گفت که چه زمانی برای آغاز فرآیند تهیه ی طرح توجیهی مناسب است؟ مواردی که لازم است در گزارش نهایی یافته هایتان به آن اشاره کنید کدام ها هستند؟ شایسته ترین فرد برای انجام این تحلیل چه کسی است؟ و پرسشنامه ها چگونه برای یافتن پاسخ بخی از فوری ترین سوالات طرح توجیهی به کمک شما می آیند.

>>جهت مشاهده سایر طرح های توجیهی فروشگاه بزرگ پیک فابل اینجا کلیک کنید<<