سورس کد کاربردی ابزار جستجوی کد سریع مشابه ACK

سورس کد کاربردی ابزار جستجوی کد سریع مشابه ACK
توضیحات محصول
سورس کد کاربردی ابزار جستجوی کد سریع مشابه ACKReviewed by پیک فایل on Dec 12Rating: 4.5سورس کد کاربردی ابزار جستجوی کد سریع مشابه ACKسورس کد کاربردی ابزار جستجوی کد سریع مشابه ACK این برنامه با تمرکز بر روی سرعت انجام جستجو بسیار سریع تر از سایر ابزار های جستجو عمل می کند .

 

سورس کد کاربردی ابزار جستجوی کد سریع مشابه ACK

 

در این پست سورس کد کاربردی ابزار جستجوی کد سریع مشابه ACK ارائه شده است .

زبان برنامه‌نویسی سی (C programming language) به سخت افزار یا سیستم عامل خاصی وابسته نیست . این زبان خصوصیات و اجزا زبان های برنامه نویسی پیشرفته را همراه با کارآیی بالای زبان اسمبلی در بردارد و گاهی آن را یک زبان نیمه پیشرفته می دانند .

سي C به گونه ای است که تطبیق نرم افزار از یک نوع کامپیوتر به نوع دیگر را آسان می کند. امروزه برنامه ریزی ریزکنترل ها و انواع سی‌پی‌یوها و همچنین تولید سیستم عامل های جدید و نرم افزارهای کاربردی از طریق زبان C صورت می گیرد.

 

تاریخچه زبان سي  C

زبان C در سال ۱۹۷۲ توسط دنیس ریچی در آزمایشگاه های Bell ساخته شد (بعدها این آزمایشگاه ها به AT&T Labs تبدیل شد) . سیستم عامل Unix هم قبلا در همان Bell Labs توسط زبان B نوشته شده بود.

C که از زبان B حاصل شده است، به منظور پیاده سازی سیستم عامل Unix روی یک کامپیوتر PDP-11 ارائه شد. Ritchie زبان B را گسترش داد و یک سری امکانات از جمله نوع دار کردن داده ها را به آن اضافه نمود و زبان حاصل را C نامید.

البته زبان B که توسط Ken Thompson در سال ۱۹۷۰ ساخته شده بود نیز از زبان BCPL حاصل شده که آن را Martin Ritchard ارائه داده بود. پس از آن که Ritchie و همکارش Kernighan در سال ۱۹۷۸ کتابی جهت آشنایی عموم با این زبان منتشر نمودند، توجه گسترده ی برنامه نویسان به آن جلب شد. به گونه ای که نسخه های مختلفی از آن روی کامپیوترهای مختلف به وجود آمد. همین امر موجب شد در سال ۱۹۸۳ انستیتوی استانداردهای ملی آمریکا (ANSI) کمیته ای برای استاندارد کردن این زبان تشکیل دهد. بالاخره در سال ۱۹۸۹ استاندارد آن تثبیت شد.

 


بیشتر بخوانید … سورس کد کار با فایل ها Files در قالب یک پروژه با windows Form سی شارپ


ویژگی‌های زبان برنامه نويسي C

 

– تاثير گذارترين زبان برنامه نويسي در دنیای كامپيوتر است.

– یک زبان برنامه نویسی سطح میانی است.

– یک زبان ساخت یافته‌ و قابل حمل است.

سورس کد کاربردی ابزار جستجوی کد سریع مشابه ACK

سورس کد کاربردی ابزار جستجوی کد سریع مشابه ACK

– دارای سرعت، قدرت و انعطاف پذیری بالایی است و هیچ محدودیتی را برای برنامه نویس به وجود نمی آورد.

– زبان برنامه نویسی سیستم است.

– زبان کوچکی است و تعداد کلمات کلیدی آن انگشت شمار است.

– نسبت به حروف حساس است و تمام کلمات کلیدی این زبان با حروف کوچک نوشته می‌شوند.

– در محیط‌های توسعه دهنده مجتمع (Integrated Development Envoirements) صورت می‌گیرد.

 

www.peakfile.com

 

 

 

 

مقالات مرتبط :

سورس کد محاسبه سرعت دانلود سیستم با سی شارپ