سورس کد ساخت Calculater با HTML/CSS

سورس کد ساخت Calculater با HTML/CSS
توضیحات محصول
سورس کد ساخت Calculater با HTML/CSSReviewed by Peakfile on Nov 2Rating: 5.0سورس کد ساخت Calculater با HTML/CSSسورس کد ساخت Calculater با HTML/CSS سورس کد بسیار عالی و زیبا ماشین حساب که مطما کارایی های بسیار زیادی در پروژه های دانشجویی دارد

سورس کد ساخت Calculater با HTML/CSS

این سورس کد توسط گروه Peak file طراحی شده است و بسیار بروز و زیبا می باشد و یک فایل مناسبی برای برنامه نویسان و دانشجویان می باشد که  از این سورس کد میتوان در پروژه ها استفاده کرد که کارایی یک پروژه را بیشتر می کند.

سورس کد ساخت Calculater با HTML/CSS

سورس کد ساخت Calculater با HTML/CSS

HTML چیست ؟

عبارت HTML ( اچ تی ام ال ) مخفف Hyper Text Markup Language به معنی زبان نشانه گذاری فوق متن است. Html زبان استاندارد طراحی صفحات وب است و کليه کدهای صفحه اعم از طرف سرور و طرف مشتری در نهايت به کدهای HTML تبديل شده و توسط مرورگر نمايش داده می شوند.

به عبارت دیگر مرورگر ها هیچکدام از کدها و کنترل های سمت سرور همچون کدهای asp و php را نمیشناسند و کد قابل فهم برای آنها اچ تی ام ال می باشد.

کامپایلر های زبان های برنامه نویسی سروری در نهایت کد های خود را برای نمایش به کد اچ تی ام ال تبدیل میکنند و برای مرورگر میفرستند تا به کاربران نمایش داده شود.

HTML یک زبان نشانه گذاری است ، به اين معنی که بخش های مختلف توسط اجزايی به نام تگ از هم جدا شده ، که هر کدام دارای کاربرد و خواص مربوط خود هستند . اين تگ ها به مرورگر اعلام می کنند که هر بخش از صفحه چه نوع عنصری است و بايد به چه صورت نمايش داده شود .

در يک صفحه HTML می توان انواع عناصر از قبيل متن ، تيتر ، عکس ، جدول  و … را قرار داد ، که برای هر عنصر بايد از تگ مربوط به آن استفاده کرد . صفحات HTML فقط از کد ها که به صورت متن هستند تشکيل شده اند.

 هر یک از کد های html ، معنا و مفهوم خاصی دارند و تأثیر مشخصی بر محتوا می‌گذارند.

www.peakfile.com