طرح توجيه فنی ، مالی و اقتصادی توليــد نـان لـواش

توضیحات محصول
طرح توجيه فنی ، مالی و اقتصادی توليــد نـان لـواشReviewed by فرشاد مراحم on May 28Rating: 5.0طرح توجيه فنی ، مالی و اقتصادی توليــد نـان لـواشطرح توجيه فني ، مالي و اقتصاديتوليــد نـان لـواش با ظرفيت 300 تن در سال

طرح توجيه فنی ، مالی و اقتصادی توليــد نـان لـواش

با ظرفيت ۳۰۰ تن در سال

طرح توجيه فنی ، مالی و اقتصادی توليــد نـان لـواش

طرح توجيه فنی ، مالی و اقتصادی توليــد نـان لـواش

 بي‌شك غلات بيشترين سهم را در سبد غذايي جوامع بشري دارا هستند. در اين ميان گندم به لحاظ دارا بودن خواص ويژه خود كه قابليت تبديل شدن به نان را دارد از اهميت بسزايي برخوردار است . به گونه اي كه برخي از ارقام وحشي آن از حدود پانزده هزار سال قبل از ميلاد مسيح در مصر و بين‌النهرين مي‌روييده است و دانه‌هاي اين گياه موميايي هاي فراعنه مصر از اهرام اين كشور به دست آمده است.

 در ايران ، نمونه هاي گندم در كاوش‌هاي باستان‌شناسي انجام شده در دامغان ، غارهاي نزديك به درياچه مازندران و همدان به دست آمده است و باستان‌شناسان عقيده دارند كه گندم از حدود ۵ تا ۶ هزار سال قبل از ميلاد مسيح در اين مناطق كشت مي‌شده است.

موضوع طرح : توليد نان لواش

ظرفيت : ۳۰۰ تن در سال

محل اجراي طرح : قابل اجرا در سراسر كشور

سرمايه گذاري كـل: ۹۴/۳۵۷ ميليون ريال

سهم آوردة متقاضي: ۹۴/۳۷ ميليون ريال

سهم تسهيلات: ۳۲۰ ميليون ريال

دورة بازگشـت سرمايه: ۱۴ ماه

طرح توجیهی چیست؟

مطالعه‌ای است برایاسخ به سؤالی بسیار ساده: آیا ایده‌ی مورد نظر (در رابطه با کسب‌وکارمان) امکان‌پذیر است؟ در حالی که در ظاهر ساده‌ به‌نظر می‌رسد، پیدا کردن پاسخ آن اغلب متضمن صرف انرژی‌های قابل‌توجه به‌منظور جست‌وجو در حیطه‌های گوناگون است. مواردی چون رقبای موجود در بازار، گزینه‌های مالی، ملاحظات فنی و تولیدی، عوامل فراوانی برای بررسی توجیه‌پذیر بودن راه‌اندازی هر کسب‌و‌کار تازه هستند. در ادامه به شما خواهیم گفت که چه زمانی برای آغاز فرایند تهیه‌ی طرح توجیهی مناسب است؟ مواردی که لازم است در گزارش نهایی یافته‌هایتان به آن اشاره کنید کدام‌ها هستند؟ شایسته‌ترین فرد برای انجام این تحلیل چه کسی است؟ و پرسشنامه‌ها چگونه برای یافتن پاسخ برخی از فوری‌ترین سؤالات طرح توجیهی به کمک شما می‌آیند.

برای مشاهده ایده ها وطرح های توجیهی بیشتر اینجا کلیک کنید.