خاک رس فعال

خاک رس فعال
توضیحات محصول
خاک رس فعالReviewed by peakfile on Jul 1Rating: 5.0خاک رس فعال خاک رس فعال - طرح توجیهی - کارآفرینی و اشتغال زایی - طرح کارآفرینی در سال 97 - خرید طرح توجیهی جدید - طرح توجیهی سال 97 - خرید طرح توجیهی

خاک رس فعال

خاک رس فعال

خاک رس فعال

عنوان محصول : خاک رس فعال

ظرفیت سالیانه : ۵۴۰۰ تن

تعداد روز کاری : ۳۰۰ روز

تعداد کارکنان : ۱۱ نفر

محل پیشنهادی اجرای طرح : استان های کرمانشاه، قزوین، همدان، زنجان و اصفهان

فهرست های مهم این محصول عبارتند از :

۱) معرفی محصول

۲) نام و کد محصول

۳) شماره تعرفه گمرکی 

۴) شرایط واردات

۵) توضیح موارد مصرف و کاربرد

۶) بررسی کالا های جایگزین

خاک رس چیست؟

خاک رنگ بر که در صنعت به نام هایی چون تونسیل و خاک رنگ بر چینی نیز موسوم است. جهت رنگ زدایی و بو زدایی از تولیدات شیمیایی و غذایی مانند چربی ها، اسید های چرب، روغن های صنعتی، حلال های صنعتی و نیز به عنوان پرکن در برخی صنایع کاربرد زیادی دارد.در فرمولاسیون برخی تولیدات دیگر چون روانساز های صنعتی برای بهبود خواص به کار می رود. و بلاخره در تولید برخی دیگر از مواد مانند ترکیبات نفتی در واحد کراکینگ هیدروکربن ها نقش کاتالیست را داراست.

طرح توجیهی چیست؟

مطالعه ای است برای پاسخ به سوالی ساده : آیا ایده ی مورد نظر (در رابطه با کسب و کارمان) امکان پذیر است؟ در حالی که در ظاهر ساده به نظر میرسد، پیدا کرد پاسخ آن اغلب متضمن صرف انرژی های قابل توجه به منظور جست و جو در حیطه های گوناگون است. مواردی چون رقبای موجود در بازار، گزینه های مالی، ملاحظات فنی و تولیدی، عوامل فراوانی برای بررسی توجیه پذیر بودن راه اندازی هر کسب و کار تازه هستند.در ادامه به شما خواهیم گفت که چه زمانی برای آغاز فرآیند تهیه ی طرح توجیهی مناسب است؟ مواردی که لازم است در گزارش نهایی یافته هایتان به آن اشاره کنید کدام ها هستند؟ شایسته ترین فرد برای انجام این تحلیل چه کسی است؟ و پرسشنامه ها چگونه برای یافتن پاسخ برخی از فوری ترین سوالات طرح توجیهی به کمک شما می آیند.

>>جهت مشاهده سایر طرح های توجیهی فروشگاه بزرگ پیک فابل اینجا کلیک کنید<<