طرح توجيهی اقتصادي آموزشگاه حسـابداري

توضیحات محصول
طرح توجيهی اقتصادي آموزشگاه حسـابداريReviewed by peakfile on Jul 13Rating: 5.0 طرح توجيهی اقتصادي آموزشگاه حسـابداري

طرح توجيهی اقتصادي آموزشگاه حسـابداري

 طرح توجيهی اقتصادي آموزشگاه حسـابداري

طرح توجيهی اقتصادي آموزشگاه حسـابداري

 

خلاصه طرح 

موضوع طرح : خدمات آموزشي در زمينه حسابداري دستي و رايانه اي

محل اجراي طرح : قابل اجرا در سراسر كشور

سرمايه گذاري كـل: ١٩/٣٨١ ميليون ريال

سهم آوردة متقاضي: ١٩/٤١ ميليون ريال

سهم تسهيلات: ٣٤٠ ميليون ريال

دورة بازگشـت سرمايه: ٢١ ماه

 

   مـقـدمه : 

انجام هر فعاليت اقتصادي ، مستلزم ايجاد سازوكاري براي نگهداري و ثبت گردش هاي انواعمالي، اعم از وجوه نقد، اعتبارات، تسهيلات و … است. به اين منظور از فن حسابداري در وهله نخست به عنوان ابزاري براي سنجش عملكرد مالي فعاليت هاي اقتصادي و در مرحله بعد به عنوان مستندي براي اتخاذ تصميمات مديريت عالي در مورد انجام سرمايه گذاري ها يا فعاليتهاي جديدياد  ميشود  .

فرايند حسابداري شامل ثبت كليه رويدادهاي مالي، تكميل صورتهاي قانوني از جمله صورتحساب سود و زيان، ترازنامه، ثبت دفاتر قانوني و معين ، ارائه  گزارشهاي مالي در دوره هاي زماني مشخص به مديريت سازمان و … مي باشد.

تشخيص و ثبت درست وقايع مالي صورت گرفته در سازمان نيازمند دانش و مهارت كافي در زمينه علوم حسابداري است. كسب اين مهارت علاوه بر داشتن اطلاعات نظري در مورد اصول حسابداري ، نيازمند كسب تجربه و آموزشهاي كاربردي در اين زمينه مي باشد. آموزشگاه هاي آزاد حسابداري در اين ميان  ميتوانند علاوه بر ارائه  آموزشهاي نظري و كاربردي در مورد مسائل مختلف حسابداري از حسابداري موسسات بازرگاني و مالي تا سازمانهاي صنعتي، اقدام به آموزش حسابداري به وسيله نرم افزارهاي رايانه اي كه در حال حاضر مورد اقبال روزافزون حسابداران واقع شده است نمايند. همچنين اجراي اين طرح  ميتواند زمينه اشتغال    فارغالتحصيلان دانشگاهي در رشتههاي حسابداري ،  مديريت مالي، مديريت بازرگاني و مهندسي كامپيوتر را فراهم آورد. ضمن اين كه با عنايت به ماهيت امر آموزش مي توان از نيروي كار بانوان متخصص نيز در اينزمينه به نحو شايسته استفاده كرد.

>> جهت مشاهده سایر طرح های توجیهی فروشگاه بزرگ پیک فایل اینجا کلیک کنید <<