قالب شرکتی ۳D Models با html /css

قالب شرکتی  ۳D Models  با html /css
توضیحات محصول
قالب شرکتی 3D Models با html /cssReviewed by peakfile on Nov 4Rating: 5.0قالب شرکتی 3D Models با html /cssاین قالب دارای اسلایدر زیبا می باشد که شما به راحتی میتونید  با استفاده از تصاویر و نوشته های مورد نظر یک اسلایدر جذاب و شیکی را ایجاد نمایید.

قالب شرکتی ۳D Models با html /css

امروز نیز یک قالب جذاب شرکتی دیگر  را برای شما آماده کرده ایم که بتوانید ازکد های این قالب استفاده نمایید و در پروژه های خود از آنها استفاده نمایید

این قالب دارای ۵ صفحه می باشد که عبارتند از :

  1. صفحه ای اصلی
  2. اخبار ما
  3. خدمات ما
  4. محصولات ما
  5. تماس با ما می باشد

این قالب دارای اسلایدر زیبا می باشد که شما به راحتی میتونید  با استفاده از تصاویر و نوشته های مورد نظر یک اسلایدر جذاب و شیکی را ایجاد نمایید.

شما میتوانید با استفاده از کد های موجود در این قالب با نحوه ای ایجاد اسلایدر در سایت به کمک کد های js  آشنا شوید و در پروژه های خود استفاده نمایید .

هیچ طراح ماهری از بدو تولد یک طراح حرفه ای نبوده است و با  تلاش و کوشش توانسته است که  روزبه روز مهارت خود را در زمینه  طراحی افزایش دهند .
طراحی وب یکی از جذاب ترین و شیرین ترین حرفه هایی است که  خسته کننده و کسل کننده نیست  زیرا روز به روز ایده های جدید و جذاب تری به ذهن خطور میکند و طرح های جالب و جذابی خلق می گردد . بنا بر این هدف ما از ارائه این قالب ها این است که کسایی که تازه به جمع طراحان وب پیوسته اند با نحوه ای کد نویسی آشنا شوند و با استفاده از این سورس کد ها و  آنالیز کردن آنها بتوانند تجربه کاری خود را افزایش دهند و وارد بازار کار شوند .

شما میتوانید با استفاده از این  سورس کد ها برای خود یک پروژه تعریف نموده و با الهام گرفتن از این سورس کد ها و بررسی آنها یک طرح جدیدی  با توجه به خلاقیت خود ایجاد نمایید و این امر باعث میشود که ذهن شما آماده تر و پخته تر شود و در پروژه های واقعی بتوانید ایده های جذاب تری را برای مشتریان خود ارائه نموده و رضایت مشتریانتان را جلب نمایید

تصویر زیر  نمای ظاهری قالب می باشد

قالب شرکتی

قالب شرکتی

مطالب مرتبط
http://peakfile.com/peakfile
http://peakfile.com/prepared-html-and-css-form

www.peakfile.com